Beni Affet 1370. Bölüm Özeti? 25 Nisan Çarşamba Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 1369. bölümünden sonra merak edilen konularından bir tanesi 1370. bölümü oldu. Peki Beni Affet 1370. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1370. Bölüm Özeti? 25 Nisan Çarşamba Neler Olacak?

Beni Affet yeni bölümü açıklanıncaya kadar son bölümlerde yaşanan gelişmeler üzerine değerlendirmede bulunalım. Beni Affet son bölümlerde Feride Cansu’dan bebeğini korumak için evi terk etmeğe karar verir. Yaman ise durumlardan habersizdir. Feride ve Nazire evi terk etmek üzere iken Güzel’in haber vermesi ile Yaman ve Feride çıkmadan karşılaşır. Hastalığı nedeniyle Pınar’ı Feride zanneden Cüneyt ise kendisine gelince kendisini zor durumda bulur.

Beni Affet’de Sevgi Refik’in Nazan’a zarar vermesinden korkarken diğer yanda Nazan’ın alavereleri ile uğraşır. Zühre ise Pınar ve Cüneyt ilişkisini konuşmak için soluğu Sevgi’nin yanında alır. Nazan ise Refik’i her şeyi Şahin’e anlatmakla tehdit eder. Diğer yandan Kader ile Murat’ı yan yana gören Neriman onları ayırmak için bir hamlede bulunacaktır. Yaşananlar sonrası Sevgi ise Kader ve Murat’dan hesap sorar.

[mavitext]Beni Bırakma 78. 79. bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Feride’nin kararlı tavrına rağmen Yaman evden gitmesini engellemek için bir hamlede bulunacaktır. Yaman bu planını Güzel ile paylaşırken, Yaman ise Nazire ile birlikte beklenmedik bir hamlede bulunur. Murat ve Kader ilişkileri hakkında Sevgi’yle konuşurlar. Bu sırada kendilerini izleyen Neriman’ı farkeden Murat onu eve getirir. Bu sırada Sevgi’nin tavrı ise herkesi şoka uğratır. Refik ise Şahin meselesini kullanan Nazan’ı tehdit ederek beklenmedik bir hamlede bulunur. Refik Nazan’a işbirliği teklifinde bulunur ve Nazan’a Sevgi ve Şahin’i ayırma görevi verir.

Cüneyt ise Pınar ile yaşananlar ile ilgili yüzleşmek ister. Burada Pınar’ın tavrı merak konusudur. Beni Affet’de görüldüğü üzere işler iyice karışmış durumda. Kader ve Murat aşkını herkes duymuş ancak bir türlü Güzel duymamıştır. Murat ve Kader aşklarının doğal bir şey olduğunu ve kötü bir iş yapmadıklarını söyleselerde bu aşkı bir türlü Güzel ve Mahir’e anlatmaktan çekinmektedirler. Sizce Murat ve Kader neden aşklarını gizli yaşıyorlar? 

Beni Affet 1370. Bölüm Özeti? 25 Nisan Çarşamba Neler Olacak? (9 Yorum)

  1. cansunun bebeyinin babası ortaya çıksın yada cansu bebeyi kaybetsin o türde kadınlar anne olamaz güzel in babası refik çıkmasın sonunda akıl ettiniz cüneyt unutmaya devam etsin 3 ay dır unutmuyordu böyle saçmalık olurmu ARTIK KADER HAMİLE KALSIN HAZİRAN OLMADAN ORTAYA ÇIKSIN KEMAL KOZAN DÜNYAYA GELSİN HAZİRANDA SEZON FİNALİ YAPARSANIZ SAKIN AMA YANGINLA YAPMAYIN 2 SENE KİMSE YUTMAZ DAHA

  2. Cüneyt Feride aşkı devam etsin yoksa bitsin ne saçma bölüm yıldızları başkalarıyla igrenç