Beni Affet 1371. 1372. Bölüm Özeti? 26-27 Nisan İlişkiler Karmaşası!

Beni Affet 1371. 1372. Bölüm Özeti? 26-27 Nisan İlişkiler Karmaşası!

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·13:25 Nisan 25, 2018

Star Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Beni Affet heyecanla devam ederken dizinin son dönemlerinde ilişkiler karmaşası yaşanıyor. Beni Affet Murat Kader ve Cüneyt Pınar ilişkilerinden sonra izleyici yeni bir ilişki daha görecek miyiz diye sormaya başladı. Peki Beni Affet 1371. ve 1372. bölüm özetleri açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1371. 1372. Bölüm Özeti? 26-27 Nisan İlişkiler Karmaşası!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet'in bu sezon kesin olarak bitip bitmeyeceği yönünde henüz bir açıklama gelmezken, yakın kaynaklar dizinin bu sezon biteceğini bildiriyor. Benim düşüncem de dizinin bu sezon biteceği yönünde ancak dizi son yaptığı hamlelerle reytinglerini istediği seviyeye çekerse dizi devam edebilir. Zira aynı yapımın diğer dizisi Beni Bırakma zaman zaman Beni Affet'i reytinglerde zorluyor. Bu nedenle dizinin reyting düşüşü devam ederse dizi bu sezon final yapacaktır.

Beni Affet dizisinde son dönemde yaşanan ilişki karmaşası ise izleyicileri yeni bir ilişki daha doğar mı sorusunu sormasına neden oldu. Dizide yeni bir ilişki olursa kim kiminle olur merak edilmeye başlandı. Şu an dizide Murat ile Kader ilişkisi oturmuş durumda değil. Kader ile Murat ilişkisinde Güzel'in ve Mahir'in bu ilişkiden haberleri bulunmuyor. Eğer bu ilişki özellikle Güzel tarafından öğrenilirse Güzel'in ne yapacağını kestirmek zor. Güzel çok kıskanç bir kadın.

[mavitext]Beni Bırakma 78.79. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Güzel Murat ve Kader'e fiziksel olarak mı yoksa başka bir şekilde mi zarar verecek merak ediliyor. Zira Güzel iyi yapmışsınız tebrikler diyecek hali yok. Mahir'de ters bir adam ne yapacağı belli olmaz. Ancak Mahir'in bu ilişki hakkında konuşma hakkı olduğunu düşünmüyorum. Zira en ufak bir fırsatta gözü dışarılara kayan biri. Ancak izleyiciler Kader ile Mahir'i bir ara birlikte olacaklarını ummuşlardı. Zira Kader Yiğit belasından kurtulduktan sonra bir ara Mahir'e yanaşmış, Mahir'i sürekli gittikleri yerlere çağırmıştı. Sonrasında Mahir ile birlikte sırlarının olduğu bir yere gitmiş ve ayrılmalarının zor olduğunu söylemişti.

Beni Affet'de tam Mahir ile Kader bir araya gelecek derken, Murat ile Kader ilişkisi başladı. Sonunda birlikte olamayacak olan Cüneyt Pınar ilişkisi ise Nazan özelinde Pınar'ı yönlendirmesi ile başladı ve sonunun iyi olmayacağı açık. Dizide Cüneyt ve Pınar ilişkisi olmayacak. Diğer taraftan eğer dizi bitmezse ilerde Güzel ile Mahir ilişkisi yaşanır mı bunun üzerinde düşünmek gerekiyor. Benim düşünceme göre dizi bitmezse Mahir gelecek sezon farklı bir kişilik ile diziye dahil olabilir. Kötü adamı oynayabilir. Kader ile Murat'dan intikam almak için zengin kötü adam rolü ile diziye devam edebilir. Siz Mahir ve Güzel'in dizideki gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum yaz