Beni Affet 1373. 1374. Bölüm Özeti? 30 Nisan-1 Mayıs Murat Ölecek mi?

Beni Affet 1373. 1374. Bölüm Özeti? 30 Nisan-1 Mayıs Murat Ölecek mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide Murat’ın hastalığının ciddileşmesi üzerine Güzel Murat’ı hastaneye getirmiştir. Doktor Murat için ameliyat derken Murat’ın ölüp ölmeyeceği de merak konusu oldu. Peki Murat ölecek mi? Peki Beni Affet 1373. 1374. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 1373. 1374. Bölüm Özeti? 30 Nisan-1 Mayıs Murat Ölecek mi?

Star Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Beni Affet’in yeni bölüm özetleri devam ederken dizide yaşanan son gelişmeler hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Yaman Feride’yi görmeye gittiğinde karşısında Cüneyt’i görmüş ve ne yapacağını şaşırmıştır. Üstelik Cüneyt Güneş’i öperken Feride’yi öptüğünü zannetmiş ve bir taraftan Feride’den tepki görmemek için sesini çıkaramamıştır. Bunun üzerine Cüneyt Güneş’i bırakıp ayrılırken Yaman karşına dikilmiştir.

Yaman Cüneyt’e her fırsatı değerlendiriyorsun diyerek fırsatçılık ile suçlamıştır. Cüneyt ise ne yapacağını şaşırırken imdadına oradan geçmekte olan Pınar yetişir ve Yaman’a Cüneyt ile aşk yaşadıklarını ve sevgili olduklarını söyler. Cüneyt ve Yaman Pınar’ın bu söylemlerinden şaşırırken, Cüneyt Pınar’ın peşinden gider ve Pınar seni korumak için öyle söyledim der ve oradan ayrılır. Cüneyt ise Pınar’dan yavaş yavaş hoşlanmaktadır. Asıl bombayı Feride patlatır. Yaman Cüneyt’in kendisine 15 yaş küçük sevgili yapmış sözleri karşısında Feride kıskançlığını gizleyemez. Her ne kadar inkar etse de Cüneyt’in başka biri ile olması Feride’yi rahatsız etmiştir.

[saritext]Beni Bırakma 81. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Dizimizin diğer aşıkları Pınar ile Murat ise kaçmak isterler. Ancak önlerinde büyük bir engel vardır. O da Murat’ın bir anda rahatsızlanması olur. Murat ailesi ile vedalaşırken arabasına binmeye çalışır ancak yere yığılır. Bunu gören Güzel Murat’ın imdadına yetişir ve hastaneye götürür. Güzel Feride’ye haber verir ve burası biraz saçma olmuştur. Çünkü Murat’a Feride gelinceye kadar müdahalede bulunmazlar. Feride Yaman’dan bahsedince hemen müdahale ederler. Doktor muayene eder ve iç kanaması olduğunu söyler. Murat hemen ameliyata alınacaktır.

Murat’ın durumu ciddileşince hastaneye Osman ve Zühre’de gelir. Kader ise Murat’a ulaşamayınca son çare olarak Güzel’i arar. Tüm bu gelişmeler sonrası Murat’ın ölüp ölmeyeceği merak konusudur. Murat’ın öleceğine dair resmi bir açıklama gelmedi ancak bu esnada Murat Kader aşkı da herkes tarafından öğrenilecektir. Dizide Murat Kader aşkı baya ilgi gördü, bu yüzden Murat ölmeyecektir. Eğer Murat ölürse dizide bitebilir. Sizce Murat dizide ölmeli mi?

Etiketler: beni affet 1 mayıs salı neler olacak beni affet 1373. bölüm özeti neler olacak beni affet 1374. bölüm özeti neler olacak beni affet 30 nisan olacaklar beni affet murat öldü mü beni affet murata ne oldu


Yorumlar

  • melek

    murat ölmemeli yaşamalı kader le 1 kız bebekleri olmalı adı melek olmalı güzel öle bilir cüneyt ölmeli artık rolü yok farkındaysanız nazan cezaevine neriman torununu öldürmekten aynı şekilde asiye diziden çıkmalı refik keza öyle diziden çıkmalı mehmet hayrikoç ceren yalazoglu karakoç yada esengül aypek yeni dizi yine aga rolüyle

  • ece

    bayildim murat kader askina

Yorum yaz