Beni Affet 20 Ekim Dizi Özeti? 1237. Bölüm Tüyoları!

Beni Affet 20 Ekim Dizi Özeti? 1237. Bölüm Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet Star Tv ekranlarında günlük olarak yayınlanan sevilen dizilerden bir tanesi. Bu hafta çok önemli gelişmelerin yaşandığı dizide Cüneyt’in rahatsızlıktan sonra bir rahatsızlıkta Feride’nin başına geldi. Feride kanaması sonucu hastaneye zor yetiştirilmiş ve hamile olduğu ve düşük yaptığını öğrenmişti.

Beni Affet 20 Ekim Özeti?

Feride ve Cüneyt hastalıklarla mücadele ederken Ateş ile Zeynep arasında ise uçurumlar gittikçe artıyor. Ateş Zeyneb’i kendisinden uzaklaştırmak için her yolu denerken Pınar Ateş’in ablasına olan bu tavrının nedenini çözmüş ablasına söylemiş ancak ablası kendisine inanmamıştı. Ateş her ne kadar Zeyneb’i sevse de kardeşi Toprak için Zeyneb’in aşkını kalbine gömmeye razıdır.

 

Mahir ise Kader’i kıskandırmak için annesinin kendisi için önerdiği kız ile görüşmüş ve Kader bu duruma bozulmuştu. Diğer taraftan Osman Zühre arasında buzlar erimeye başladı. Murat ise Cüneyt’in hastalığını öğrenmiş ve bunu konuşmak için Zühre ve Osman ile görüşmüş durumu onlara anlatmıştı.

20 Ekim cuma günü yayınlanacak bölümde ise Asiye Feride ve Yaman’ı ayırmak için planlar kuracaktır. Ateş ile Zeynep arasında ise aşk ne zaman dile gelecek belli değil. Gözler ve kalpleri birbirine aşklarını anlatsada dilleri bir türlü birbirini sevdiklerini söyleyememektedir. Zeynep’in Toprak’ın aşkını ve evlilik teklifi karşısındaki cevabı ne olacak? Bu arada Yaman ise Güneş’i kaçırmak için plan yapar. Bu durumda Cüneyt ve Feride ne yapacaktır?

Beni Affet Cüneyt’in Hastalığı Nedir? ⇒Tıklayınız!

Etiketler: beni affet 1237. bölüm tüyoları beni affet 20 ekim özeti beni affet feride hastalığı beni affet murat


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL