Beni Affet 2017-2018 Yeni Gelen Oyuncular Kimlerdir?

Beni Affet 2017-2018 Yeni Gelen Oyuncular Kimlerdir?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında günlük olarak yayınlanan dizi Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Geçen sezon Cüneyt ve Feride’nin ayrılıp Yaman ile evlenmesi şok etkisi yaratmıştı. İzleyiciler yıllardır alıştıkları Feride-Cüneyt birlikteliğinin sona ermesinden hiç memnun kalmamıştı.

Öte yandan Murat’ın Sıla’dan ayrılması üzerine Murat’ın annesinin ortaya çıkması ile büyük sürpriz yaşayan Murat asıl sürprizi ise babasının yaşadığını öğrendiğinde yaşadı. Babasının yıllardır dayısı bildiği Osman olması ise şok üstüne şok yaşatırken Osman ile Zühre boşanma aşamasına geldiler.

Öte yandan geçen sene Sevgi’nin çocukları Bahar ve Umut’un diziden ayrılması da izleyiciyi üzmüştü. Bu oyuncuların yerlerine ise Sevgi’nin kayıp 3. çocuğu ateş gelmişti. Ateş ise bir çok sorunla karşılaşmıştı.

Beni Affet dizisinde en büyük şok ise Mahir ve Kader’in boşanması ile yaşandı. Mahir Kader’i Ceylan ile aldatmasının ardından boşanmıştı. Kader’in karşısına ise Yiğit çıkmış ve Kader Yiğit ile evlenmişti. Kader yıllardır aradığı mutluluğu Yiğit ile bulduğunu düşünüyordu.

Beni Affet 2017-2018 Sezonu Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

2017-2018 sezonunda ise Yaman çocuğunu kaybetmiş ve Yaman’ın annesi ortaya çıkmıştı. Yaman babası Ahmet’i ise kendisini kandırdığı için evden kovdu. Yaman kendisini yaralı iken evinde saklayan Seher’e can borcu olmasından dolayı minnet duymaktadır. Öte yandan Murat Sıla’dan ayrılmış yeni sezonda Güzel ile tanışmış ve aşık olmuştur. Güzel ise Murat’a kendini Defne diye tanıtmıştır.

Bu seneki kadroya Ateş’in kardeşi Toprak dahil olurken iki kardeşin arasının bozulmasına neden olacak Zeynep da dahil olmuştur. Diğer taraftan Yiğit Kader’e oynayacağı oyunların düğmesine basar ve Kader evini kaybeder.

1. Beni Affet Metehan Şahiner ( Toprak):

1992 yılı İstanbul doğumlu oyuncu aslen Erzurumlu’dur. Mavi renkli gözlere sahip oyuncunun boyu ise 1.83’dür. Atatürk Üniversitesi oyunculuk bölümünü bitiren oyuncu Unutma Beni, Deniz Yıldızı ve son olarak Esaretim Sensin gibi günlük dizilerde oynadı. Beni Affet dizisinde Toprak karakterini canlandırmaktadır.

Beni Affet Toprak Metehan Şahiner için Tıklayınız!

2. Beni Affet Zeynep (Sıla Saraç) Kimdir?

Beni Affet dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncu Sıla Saraç, 1994 yılında Ankara’da doğdu. 1.64 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu terazi burcudur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu.

3. Beni Affet Güzel (Cansın Yılmaz)  Kimdir?

Aslen Rize’li olan oyuncu Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun oldu. Beni Affet dizisinde Güzel karakteri ile ilk dizi deneyimini yaşamaktadır.

4. Beni Affet Asiye ( Nermin Uğur) Kimdir?

Beni Affet dizisinde Asiye rolüyle Yaman’ın annesini oynayan oyuncuyu en son Deniz Yıldızı dizisindeki Banu karakterinin annesi Sabiha rolünde oynamıştır. Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Ana Sanat Bilim tarihi mezunudur.

5. Beni Affet Seher ( Tuğçe Soncu) Kimdir?

Beni Affet dizisinde Seher karakterini canlandıran oyuncu 1986 doğumlu olup kahve göz rengine kumral saç rengine sahiptir. 1.68 boyundaki oyuncu 58 kg ağırlığındadır.

6. Beni Affet (Özge Bozkurt):

Beni Affet Yeni Sezon Fragmanı!

 

Etiketler: beni affet 2017 2018 yeni gelen oyuncular beni affet 8. sezon oyuncuları beni affet yeni sezon oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL