Beni Affet 21 Aralık Perşembe Neler Olacak? 1281. Bölüm Özeti!

Beni Affet 21 Aralık Perşembe Neler Olacak? 1281. Bölüm Özeti!

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide Osman Kozan’ın hayata dönmesi Kozan ailesini sevindirirken Zeynep ve Ateş Pınar’ı Toprak’ın elinden kurtarabilecek mi? Murat ile Güzel nasıl bir yola giriyor? Kader Yiğit’ten kurtulabilecek mi? Beni Affet 21 Aralık Perşembe 1281. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet 21 Aralık Perşembe Neler Olacak? 1281. Bölüm Özeti!

Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide ilişkiler karmaşık hale gelmiş durumda. Pınar Toprak’ın evine taşınır. Toprak Pınar’ı elinde tutmak için ona iyi davranmakta lüks içinde yaşatmaktadır. Tabiki bu lüks hayatın bir bedeli olacaktır. Öte yandan Kader ise Yiğit’in istediği parayı bulup Yiğit’ten kurtulmak ister. Feride ise Yaman’ın çocuk sevgisini gördükçe Yaman’a çocuk veremediğinden dolayı pişmanlık yaşar. Murat ise Güzel’den ayrılıp ailesi ve işine odaklanmak ister. Ancak Güzel buna izin vermez.

Dizinin 21 Aralık resmi özeti açıklanmadı. Ancak dizi ile ilgili bir takım ip uçları vereceğiz. Dizinin 21 Aralık bölümünde Sosyal Hizmetlerde çalışan görevlinin Umut bebek hakkında söyledikleri Feride ve Yaman’ı önemli bir kararın eşiğine getirir. Ancak bu karar Asiye’yi çıldırtır. Murat’ın Güzel’den ayrıldığını Kozanlar öğrenir. Büyük şaşkınlık yaşarlar. Güzel’de Murat’tan ayrıldığını söyleyerek kendi hayatı hakkında bir şeyler yapmaya karar verir. Cihan’ın yaptıkları için Osman ve ailesinden özür dilemeye gelen Mükellef ise Zühre’nin tepkisi ile karşılaşır ve ne yapacağını bilemez. Ateş ve Zeynep ise Toprak’ın gerçek yüzünü Pınar’a gösterip son kozlarını oynamak isterler.

Toprak Ateş ve Zeynep’in oyununun farkına varır ve büyük bir plan kurarak Pınar’ı etkilemeyi başarır. Ateş ve Zeynep Pınar’ın tepkisi karşısında şaşırır. Yiğit’ten kurtulmak isteyen Kader ise tehlikeli yollara başvurur. Mahir ise Yiğit ile yüzleşecektir. Beni Affet’te Kader’in başına ne gelecek? Ateş ve Zeynep Pınar’ı sonsuza kadar kaybedecekler mi? Feride ve Yaman Umut’u evlatlık mı edinecekler? Cüneyt bu duruma ne diyecek? 

[mavitext]Beni Affet Güzel Yaman’ın Kardeşi mi? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni affet 1281. bölüm özeti beni affet 21 aralık neler olacak beni affet 21 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL