Beni Affet 3 Ocak Çarşamba 1290. Bölüm Özeti? Feride Yaman’dan Şüphelenir!

Beni Affet 3 Ocak Çarşamba 1290. Bölüm Özeti? Feride Yaman’dan Şüphelenir!

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ederken dizinin 3 ocak Çarşamba 1290. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz. Son zamanlarda ilginç gelişmelerin yaşandığı Beni Affet’in 1290. Bölümünde neler yaşandı? Beni Affet 1290. bölüm tüyoları yazımızda.

Beni Affet 3 Ocak 1290. Bölüm Özeti? Feride Yaman’dan Şüphelenir!

Beni Affet’in 1290. resmi özeti henüz yayınlanmadı. Ancak dizini 3 Ocak çarşamba tüyolarını paylaşacağız. Bu bölümde de Yaman Feride’yi kendisinin kandırıldığı yönünde ikna etmeye çalışır. Feride Yaman’ın Cansu’ya karşı hisleri olduğunu düşünür ve Nazire ile birlikte Yaman’ın evine gitmeye karar verir. Yaman ise Asiye’den beklenmedik bir şeyler ister. Yaman’ın evinde olan Cansu ise evde zor anlar yaşayacaktır. Kozan ailesi ise kaybolan Cüneyt’in peşindedir.

Murat Cüneyt ile ilgili bir ip ucu bulur ve Kozan ailesi harekete geçer. Zeynep ise Ateş’in gerçekleri öğrenmemesi için harekete geçer. Ateş ise Zeynep’in davranışlarından şüphelenir. Toprak ise öne sürüdüğü bir yalan ile Zeynep ile buluşmaya hazırlanır. Daha önce dediğim gibi bu Zeynep’in fevri davranışları başına iş açacak. Ancak bu buluşmaya beklenmeyen birisi tanık olacaktır. Kim bu tanık olan kişi? Tanık olan kişi olayı görünce işler karışır. Kader ile Sevgi ise nikah günü için Zeynep’e bir sürpriz hazırlamaya karar verir.

[pembetext]Beni Affet Finali Nasıl Olacak Ne Zaman Bitecek? Tıklayınız![/pembetext]

Beni Affet Yaman ve Feride ayrılacak mı? Cansu kaldığı zor durumdan nasıl çıkacak? Asiye Feride ile ilgili emellerine ulaşabilecek mi? Cüneyt bulunabilecek mi? Toprak Zeynep’e kötülük yapacak mı? Toprak ve Zeynep’in buluşmasına kim şahit oldu? Ateş ve Zeynep evlenebilecek mi?

Etiketler: 3 ocak beni affet özeti beni affet 1290. bölüm özeti beni affet 3 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL