Beni Affet 4 Aralık – 8 Aralık Tüyoları! 1268. – 1272. Bölüm Neler Olacak?

Beni Affet 4 Aralık – 8 Aralık Tüyoları! 1268. – 1272. Bölüm Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 4-8 aralık yayınlanacak olan 1268.- 1272. bölüm özetleri ve tüyoları merak konusu oldu. Dizide bu hafta neler olacak? Yazımızda..

Beni Affet 4 Aralık – 8 Aralık Tüyoları! 1268. – 1272. Bölüm Neler Olacak?

Bu hafta Yaman’ın her şeyi anlatmasıyla Feride’yle araları ciddi anlamda açılır. Feride evi terk eder. Yaman’ınsa tek bir derdi vardır, o da bu işin içinde Cüneyt olduğu gerçeğini ortaya çıkartmaktır. Bunun için her şeyi deneyen Yaman, Cansu’nun kaçıp gitmesini engellemeye çalışırken bambaşka bir durumla karşılaşır. Cansu yüzünden Yaman’ın başına gelen şey, her şeyi değiştirecektir.Öte yandan, Feride’nin Yaman’ı affetmeye niyeti yoktur ama söyledikleri de aklını karıştırmıyor değildir.. Yaman’ın kendisini sevdiğini bilmektedir, neden ilk kavgalarında onu aldatsındır ki?

Bu arada, Cüneyt’in bu ayrılmayı öğrenmesi de işleri değiştirir. Hemen soluğu Feride’nin yanında alan Cüneyt “her zaman yanındayım” diyerek Feride’yi yeniden kendi yanına çekmeye çalışacaktır. Bunun için bütün kozanlar seferber olacaktırlar. Osman ve Zühre’nin yapacağı teklif Feride’yi şaşırtacaktır. Mükellef farkında olmadan, Kozan’ların başına büyük bir bela sarmaktadır, bu belanın adı da Cihan’dır. Farkında olmadan, Güzel’in hayatına soktuğu Cihan’ın nasıl biri olduğunu, ne tür bir düzembaz olduğunu Murat kısa sürede çözer, geriye sadece bunu Güzel’e ve teyzesi Mükellef’e anlatmaktır ama bu her şeyden daha zordur.

Ateş ve Zeynep’in arasında başlayan yeni aşk, herkesin içini ısıtırken, iki aşık mutlu günlerin tadını çıkartırken, onların hep arkasında bir şeytan gibi dolanan Toprak vardır. Amacı oldukça nettir, kendisine ihanet ettiğini düşündüğü Ateş’i saf dışı bırakıp, Zeynep’i elde etmektir. Bunun için gözüne ilk kestirdiği şey tabi ki, Pınar olacaktır. Pınar’ı Zeynep’ten kopartmak, onu zor durumda bırakmak, kötülüklerinin sadece birkaç tanesinden biridir. Pınar’ın peşine düşen Toprak, kısa sürede Sevgi ve Şahin’in dikkatini çeker. Şahin ve Sevginin kıskacında Pınar Topraktan hiç beklenmedik bir teklif alır. Bu teklif karşısında Pınar şaşırır.

Beni Affet 1268. bölüm Özeti Yayınlandı? Tıklayınız!

Etiketler: beni affet 1268. bölümde neler olacak beni affet 1268.-1272. bölüm özetleri beni affet 4-8 aralık tüyoları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL