Beni Affet Ateş Zeynep ile Toprak’ın Evliliğine Engel Olabilecek mi?

Beni Affet Ateş Zeynep ile Toprak’ın Evliliğine Engel Olabilecek mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet Star Tv’nin en sevilen günlük dizilerinden bir tanesi. Son bölümde yaşananlar Ateş’in sonunda Zeynep ile konuşmaya karar verdiği anda Zeynep’i sevdiğini duyan Lerzan’ın Ateş’in başına taş ile vurup etkisiz hale getirmesi ile işler iyice karışır. Ateş Lerzan’ın elinden kurtulabilecek mi? Ateş Zeynep’e sevdiğini söyleyebilecek mi?

Beni Affet Ateş Zeynep ile Toprak’ın Evliliğine Engel Olabilecek mi?

Beni Affet de izleyici Ateş’in tavırlarından sıkılmış artık Zeynep’e sevdiğini söyleyip mutlu olmasını istemekteydi. Ateş Toprak ve Lerza’nın Zeynep’i Sevgi’den isteme kararı doğrultusunda eve geldiklerinde iyice sinirlenmiş ve Toprak ile Lerzan’ı evden kovmuştu. Lerzan evde bir şeyler unutmuş ve geri döndüğü esnada Sevgi ile Ateş’in konuşmalarına şahit oldu.

Ateş Zeynep’i sevdiğini artık Zeynep’e söylemenin vakti geldiğinden Sevgi’ye bahsediyordu. Lerzan tüm bu olan bitene şahit olmuş ve Toprak’ın üzülmemesi için Ateş’i takip etmiş ve kafasına taş ile vurmuştu. Ateş’i bir depoya kilitleyen Lerzan bir taraftanda Sevgi hanıma söyleyerek Zeynep ile Toprak’ın düğün hazırlıklarını yapmaya karar verdi. Ateş’in yurt dışında olduğunu ve bir süre gelmeyeceği yalanını uydurdu.

Ateş Lerzan’ın elinden kurtulup Zeynep’e ulaşabilecek mi? Toprak ve Zeynep’in evlenmesine mani olabilecek mi? Tüm bu gelişmeleri ilerleyen günlerde göreceğiz.

Evet Ateş nikaha yetişti. Ancak Zeynep zaten evet dememişti. Çift birbirlerine sevdiklerini söyledi.

Etiketler: beni affet ateş gerçekleri zeynepe söylyebilecek mi beni affet ateş zeynebe sevdiğini söyleyebilecek mi beni affet ateş zeynep ile toprağın evliliğine engel


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL