Beni Affet Cansu Kimdir? (Başak Vural)

Beni Affet Cansu Kimdir? (Başak Vural)

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet tüm heyacanı ile Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ederken diziye yeni dahil olacak oyuncu merak konusu oldu. Dizide Yaman ile Feride arasındaki olaylara dahil olacak oyuncuyu daha önce Esaretim Sensin dizisinde rol alan Başak Vural dahil oluyor. Peki Başak Vural kimdir? Tanıyalım..

Beni Affet Cansu Kimdir? (Başak Vural)

1990 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen güzel oyuncu 1.69 boyunda 54 kg ağırlığıdadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu koç burcudur. Eğitimini Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Oyunculuk Bölümünde tamamlayan oyuncunun sevgilisi ise Beren Şimşek’tir.

Küçüklüğünden beri oyunculuk hayali olan ve bunu gerçekleştiren oyuncu Başak Vural ilk olarak 2015 yılında Unutma Beni adlı günlük dizide rol almıştır. Dizide Didem Özkavukçu, Osman Karakoç, Füsun Günuğur, Olcay Kavuzlu ve Berivan Özyiğit ile birlikte rol almıştır. Oyuncu bu diziden sonra Fox ekranlarında geçen sene yayınlanan dizi Esaretim Sensin dizisinde rol almıştır. Bu dizide Yasemin karakterini canlandırmıştır. Dizide Mehmet Hayri Koç, Esengül Aypek, Hicran Yavuz, Fulya Koçak, Metehan Şahiner ile birlikte rol almıştır.

Başak Vural Esaretim Sensin dizisinde Kırımlı ailesinin küçük kızı rolünü canlandırmıştır. Yaşadığı travmatik aşk nedeniyle katatonik bir halde ruh kliniğinde tedavi altındadır. Hırslı, kötü niyetli, istediğini elde edemediğinde dünyayı çevresine zehir eden, sorumsuz bir genç kız karakterindedir. Beni Affet dizisi ile kariyerinde yeni bir sayfa açacak olan oyuncuya başarılar diliyoruz. Dizide Feride ve Yaman arasında esen soğuk rüzgarın tam ortasında olacak olan Başak Vural’ın performansı da merak konusu oldu.

[mavitext]Beni Affet Finali Nasıl Olacak? Tıklayınız! [/mavitext]

Başak Vural Esaretim Sensin Videosu!

Etiketler: beni affet cansu gerçek adı beni affet cansu kimdir beni affet cansu oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL