Beni Affet Cansu Yaman’dan mı Hamile mi? Feride Yaman Boşanıyor mu?

Beni Affet Cansu Yaman’dan mı Hamile mi? Feride Yaman Boşanıyor mu?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken dizide önemli gelişmeler yaşanıyor. Dizinin yeni bölümünde Cansu’nun hamile olduğu ortaya çıkar. Peki Cansu kimden hamile kalmıştır? Feride bunu duyarsa ne yapacak? Yaman ve Feride ayrılacak? Yazımızda.

Beni Affet Cansu Yaman’dan mı Hamile mi? Feride Ne Yapacak?

Beni Affet’in yeni bölümünde ilginç ve şok edici olaylar yaşanıyor. Feride ve Yaman daha yeni barışmıştı. Feride Yaman’ın başka bir kadınla kendisini aldatmasını sineye çekmiş ve aşkı için evliliğini devam ettirmişti. Ancak Cansu’nun zaman içinde midesi bulanıp başı dönmeye başladı. Bir gün Yaman Cansu’dan hesap sormak için evine gider ve Cüneyt’de oradadır. Cüneyt Yaman geldiğinde odaya saklanır. Yaman Cansu ile konuşurken odadan sesler gelir. Bunun üzerine odaya giren Yaman odaya girdiği anda Cansu bayılır.

Tüm bu gelişmeler üzerine Yaman Cansu’yu hastaneye götürür. Bu sırada Sevgi’nin komşusu olanları görür. Feride ise Yaman’ı arar ancak ulaşamaz. Bunun üzerine Feride Cansu’nun evine gider ve kimseyi bulamaz. O sırada Sevgi’nin komşusu gelir ve Yaman’ın Cansu’yu kucaklayıp araba ile götürdüğünü söyler. Feride buna ilk olarak bozulsa da sonrasında hastaneye gitmişlerdir deyip hastaneye doğru yol alır. Hastanede ise Yaman ve Cansu birlikte konuşmaktadır. Bu arada Cansu’nun sonuçlarını Asiye alır ve şok olur. Cansu hamiledir. Asiye Cansu’nun Yaman’dan hamile olduğunu düşünür.

[mavitext]Beni Affet 2018 Yılında Bitiyor mu? Tıklayınız![/mavitext]

Bu gelişmeler üzerine Feride hastaneye gelir. Yaman ve Cansu’nun bulunduğu odaya girecekken Cansu kalkıp gitmek ister ancak dengesini kaybeder Yaman Cansu’yu kucaklar. Feride ikisini bu şekilde görünce önce bozulur sonra iyi niyetini kullanarak ne yaptıklarını sorar. Yaman ise Cansu’nun rahatsızlandığını ve hastaneye getirdiğini söyler. Cansu ise bozuntuya vermez. Peki Cansu gerçekten Yaman’dan mı hamile? Asiye Cansu’nun Yaman’dan hamile olduğunu düşünüyor. Bizimde düşüncemiz bu şekilde ancak Cansu Yaman’dan önce kimlerle birlikte oldu bilmiyoruz. O yüzden kesin bir şey söylemek zor. Ancak senaryonun nasıl gelişeceğine bağlı. Bundan sonra Feride bu durumu öğrenecek ve babalık testi yaptırılacaktır. Asıl soru Cansu Yaman’dan hamile ise Feride’nin ne yapacağı? Bu sorunun cevabını ben vermeyeceğim. Sizler yorum kısmından bizlere bu sorunun cevabını söyleyebilirsiniz.

[pembetext]Beni Affet Yaman Güzel Kardeş mi? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: beni affet cansu kimden hamile beni affet cansu yamandan hamile mi beni affet feride yaman ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL