Beni Affet Cemil Kimdir? Sevgi’nin Pınar ile Evlendirmek İstediği Kişi Kim?

Beni Affet Cemil Kimdir? Sevgi’nin Pınar ile Evlendirmek İstediği Kişi Kim?

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet kaldığı yerden devam ederken Sevgi’nin Pınar’ı evlendirme düşüncesi üzerine Sevgi’ye olumlu yanıt veren Pınar Sevgi’nin bahsettiği Cemil ile evlenmek istemektedir. Peki Cemil kimdir? Yazımızda..

Beni Affet Cemil Kimdir? Pınar’ın Evlenmek İstediği Kişi Kim?

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Pınar’ın kendini yalnız hissetmesi ve sonrasında Sevgi’nin Pınar’ı tanıştırmak istemesi üzerine olumlu yanıt veren Pınar Cemil ile tanışacaktır. bu durumdan sonradan haberdar olan ablası Zeynep ise Pınar’a hesap sorar. Ancak Pınar’ın ısrarına dayanamaz. Zeynep ise kardeşinin bu kararlı tavrı karşısında ne yapacağını bilemez.

Dizide Cemil karakterinin dahil olup olmayacağı henüz belli olmazken Pınar dizide partnersiz kalmıştı. Bu yüzden Cemil’in diziye dahil olması dizide yeni olaylar ve konuların açılmasını sağlayacağından Cemil’in dizide yer almasını bekliyoruz. Cemil doğu ilerinde görev yapan ve mesleği doktor olan bir karakterdir. Eli yüzü düzgün ve doğru sözlü bir adamdır. Cemil diziye farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Şu an Cemil karakterini canlandıran oyuncu belli olmadı. Belli olduğunda buradan takip edebilirsiniz.

[mavitext]Beni Affet Osman Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Siz Beni Affet’de yeni bir karakterin girmesini doğru bulur musunuz? Cemil karakteri hakkında ne söyleyebilirsiniz? Pınar ile Cemil arasında yeni bir aşk doğar mı?

[mavitext]Beni Affet 15 Aralık Cuma Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni affet cemil gerçek adı beni affet cemil kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL