Beni Affet Cihan Kim?

Beni Affet Cihan Kim?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Affet’de heyecan kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterlerde katılmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Cihan karakteridir. Cihan karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Cihan kimdir? Yazımızda..

Beni Affet Cihan Kim?

Beni Affet de Güzel ve Murat ayrılmıştır. Ancak Murat Güzel’in peşini bırakmaz. Güzel yanlışlıkla elindeki telefondan Murat’ı arayınca Murat bir umutla tekrar Güzel’i görmeye gider. Ancak Güzel’den beklediği cevabı alamaz. Dizide Güzel’in teyzesi Mükellef telefondan bir tanıdığını arayarak Cihan isminde birinden bahis eder.

Cihan’ın gerçek kimliği şu an için belli olmazken Cihan karakteri Güzel ile evlenecek mi? Merak konusu oldu. Şahsi düşüncem Güzel ile Murat hiç yakışmıyor. Daha uyumlu bir çift olmalı bence. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Murat ile Güzel bir arada olabilir mi?

Dizide Cihan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Fatih Gühan’dır. Fatih Gühan dizi sektöründe yeni bir isim olmakla birlikte başarılı bir isimdir. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dilerim.

Etiketler: beni affet cihan gerçek adı beni affet cihan kimdir beni affet cihan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL