Beni Affet Cüneyt Yaman’ın Elinden Kurtulabilecek mi? 1258-1259. Bölüm 20 Kasım Pazartesi-21 Kasım Salı Özetleri

Beni Affet Cüneyt Yaman’ın Elinden Kurtulabilecek mi? 1258-1259. Bölüm 20 Kasım Pazartesi-21 Kasım Salı Özetleri

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Yaman Cüneyt’i darp ederek etkisiz hale getirir. Yaman Feride ile Cüneyt’in öpüşmesi sonrasında çılgına döner. Cüneyt’i bir eve kilitleyip ellerini ve ayaklarını bağlar. Peki Cüneyt kurtulabilecek mi?

Beni Affet Cüneyt Yaman’ın Elinden Kurtulabilecek mi? 1258-1259. Bölüm

Beni Affet 1257. bölümde heyecan devam ederken, Kader Lerzan ile babasının bocu dolayısı ile süre tanımasını ister. Lerzan’a ise parayı Mahir verecektir. Diğer taraftan Toprak Ateş’in Pınar’ı kaçırmasının hesabını sorarken Toprak’ın Zeynep’e evlilik teklifi yapaması neticesinde işler değişir.

[mavitext]Beni Affet Finali Ne Zaman? Finalde Ne Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Cüneyt ise Seher ile görüşmeye gider ve Yaman’ın Feride ile ilgili görüntüleri ele geçirdiğini söyler. Yaman ise Zafer’in telefonundan Cüneyt’i ıssız bir yere kimsenin olmadığı bir gecekonduya çağırır ve sopa ile etkisiz hale getirir. Yaman ise Cüneyt’e hesap sorar. Cüneyt ise Feride’ye olan aşkını Yaman’ın yüzüne söyler.

1258.BÖLÜM ÖZETİ:
Yaptığı plan doğrultusunda Cüneyt’i alıkoyan Yaman, planını bir üst seviyeye taşımaya karar verir. Feride’yle yüzleşmek için geldiğinde, ondan hiç beklemediği bir karşılık görür.Yaman’ın nerede olduğunu merak eden Asiye, bu durumdan Feride’yi sorumlu tutar ve onu tehdit eder.Cüneyt’le ilgili gerçekleri öğrenen Osman ve Zühre, zor anlar yaşarlar.Mükellef, Güzel’i Murat’tan korumak için yaptığı planı uygulamaya koyar.

Zeynep’in, Toprak’ın evlenme teklifini kabul etmesine sinirlenen Ateş, olanları Sevgi ve Şahin’e anlatır. Sevgi ise Ateş’e tüm dengeleri alt üst edecek bir fikir verir.Toprak’a düğün hazırlıkları konusunda yardım eden Lerzan, Zeynep’in Toprak’a olan tavırlarını yakından izler.Güzel’le dertleşen Pınar, Ateş konusunda beklenmedik bir karar verir.

1259. BÖLÜM ÖZETİ
Cüneyt’in Feride’yi öptüğü görüntüleri izleyen Yaman, Feride’nin ona yazdığı mektubu okumaz ve büyük bir tepki gösterir. Feride kendisini savunup, gerçekleri anlatmak için çabalar. Yaman’ın aldığı büyük karar sonucunda Feride kendisini çaresiz bir durumun ortasında yapayalnız bulur.

Pınar, cesaretini toplayıp Ateş’e olan aşkını itiraf eder ancak Ateş’ten alacağı tepki onu yıkıma uğratır. Toprak’ın aklına Zeynep’i Sevgi’den isteme fikri gelir. Lerzan’ı da yanına alarak Sevgi ile konuşmaya giderler. Bu durumdan haberdar olan Ateş’in tavrı Lerzan ve Toprak’ı şaşkınlığa uğratır. Bunun sonucunda Ateş, Zeynep’le ilgili aldığı yeni kararı gerçekleştirmek için yola çıkar.

Peki Cüneyt Yaman’ın elinden kurtulabilecek mi? Feride Yaman’ın Cüneyt’i kaçırdığını duyunca ne yapacak? Yaman Feride’den boşanacak mı? Zeynep ile Toprak evlenecek mi? Kader ile Mahir tekrar birlikte olacak mı? Tüm bu sorular ilerleyen günlerde cevabını bulacak.

Etiketler: beni affet 1258. bölüm özeti beni affet 1259.bölüm özeti beni affet 20 kasım pazartesi özeti beni affet 21 kasım özeti beni affet cüneyt yaman'ın elinden kurtulabilecek mi beni affet yaman ile feride boşanacak mı


Yorum yaz