Beni Affet Cüneyt’in Hastalığı Ne? Neden Hasta Oldu? İyileşebilecek mi?

Beni Affet Cüneyt’in Hastalığı Ne? Neden Hasta Oldu? İyileşebilecek mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet tüm hızıyla devam ederken Cüneyt’in rahatsızlığı tüm izleyiciyi üzer. Cüneyt’in son zamanlarda herşeyi unutur oldu. Öyleki son zamanlarda kızı Güneş’i oyun alanında unutmuş ve büyük bir korku yaşamıştı. Peki Cüneyt’in rahatsızlığı neydi? Neden rahtsızlandı? İyileşebilecek mi?

Beni Affet Cüneyt Neden Hasta Oldu? Hastalığı Nedir?

Cüneyt Feride ile Yaman’ı ararken bir aracın kendilerine çarpması sonucu kaza yapmış ve ağaça çarpmışlardı. Bu esnada Cüneyt’in kafası direksiyona çarpmış ve yaralanmıştı. Fakat ilk zamanlar bir rahatsızlığı bulunmuyordu. Sonra birden baş ağrısı göstermeye başlamış ve büyük bir rahatsızlık yaşamıştı. Herşeyi unutmaya başlamıştı.

Cüneyt, rahatsızlığını öğrenmek için önceden tanıdığı doktor arkadaşı Mine’yi aramış ve hastaneden randevu almıştı. Yapılan kan tetkiklerinde herhangi bir hastalığa rastlanmamasına rağmen Alzhemier hastalığından şüphelenen doktoru gerekli testlerin yapılmasını istedi. Şimdi Cüneyt’in hastalığının ne olduğu konusunda so bir adım kaldı. Bizim de görüşümüz Cüneyt’in Alzhemier olabileceği. Fakat geçici olduğunu düşünüyorum. Kaza yapan insanlarda geçici süre hafıza kaybı olabiliyor.

Bizler Cüneyt’in bu rahatsızlığını yeneceğini ve sağlığına kavuşacağını düşünüyoruz. Siz Cüneyt’in rahatsızlığı konusunda ne düşünüyorsunuz? Ciddi bir hastalığa yakalanırsa Feride bu durumda ne yapar?

Etiketler: beni affet cüneyt hasta mı beni affet cüneyt hastalığı nedir beni affet cüneyt iyileşecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL