Beni Affet Feride-Yaman Ayrılacaklar mı? Feride Cüneyt’e mi Dönecek?

Beni Affet Feride-Yaman Ayrılacaklar mı? Feride Cüneyt’e mi Dönecek?

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Afet, Star Tv ekranlarında uzun yıllardır günlük dizi olarak yayınlanıyor. Dizide Feride ve Cüneyt ilişkisi dizi başladığından beri devam ediyor. Fakat geçen sezonda Yaman karakterinin diziye dahil olması ikiliyi ayırmış ve boşanmışlardı. Feride Yaman’a aşık olduğunu söylesede Cüneyt Feride’yi hala çok sevdiğini söylüyor. Peki Feride Yaman’dan ayrılıp Cüneyt ile birlikte olabilir mi?

Feride Yaman’dan Ayrılıp Cüneyt’e Dönecek mi?

Bizim görüşümüz ve dizinin gidişatı bunu gösteriyor. Feride’nin Yaman’dan ayrılacağını ve Cüneyt ile tekrar birlikte olacağını düşünüyorum. Feride Yaman’a aşık bu iş nasıl olacak demeyin. Zira Feride Cüneyt’e da aşıktı ama ayrıldılar. Yaman Feride Cüneyt ile yan yana geldiği zamanlarda daha akresif olacak ve Feride’ye kötü davranacaktır. Bu da ayrılmalarına neden olabilir.

Bir diğer neden de Cüneyt ve Feride’nin çocukları Güneş’in rahatsızlığıdır. Güneş dolayısı ile sık sık bir araya gelecek ikili bu arada tekrar aşık olabilirler. İzleyicinin de Feride Yaman ilişkisine iyi gözle bakmadığı Feride’ye yakışan kişinin Cüneyt olduğu yönündeki düşünceleri bu durumu hızlandıracaktır.

Diğer taraftan Asiye hanımın Yaman ve Feride’yi ayırma girişimleri bu işi hızlandıracaktır. Zira Asiye hanım Feride’yi sevmemektedir. Feride’nin dik başlı ve sözünü sakınmaması Asiye hanımın hoşuna gitmemektedir. Tüm bu nedenler Feride ve Yaman’ın ayrılacağı ve Feride-Cüneyt ilişkisinin yeniden başlayacağını göstermektedir.

Sizce Feride ve Yaman ayrılacak mı? Feride Cüneyt ile tekrar birleşebilecek mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir.

(Güncelleme) Almış olduğumuz son dakika haberine göre Cüneyt karakteri bu sezon diziden çıkıyor. Böylelikle Cüneyt ve Feride birlikteliği de imkansız hale gelmiş oldu.

Etiketler: beni affet cüneyt ve feride evlenecekler mi beni affet feride yaman ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL