Beni Affet Güzel’in Hastalığı Ne? Neden Başı Dönüyor? Güzel Ölecek mi?

Beni Affet Güzel’in Hastalığı Ne? Neden Başı Dönüyor? Güzel Ölecek mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında günlük olarak yayınlanan Beni Affet dizisinde heyecanlı gelişmeler yaşanırken dizide Güzel’in başının dönmesi sonrası izleyiciler Güzel’e ne oldu? Güzel hasta mı? Güzel’in başı neden dönüyor? Güzel ölecek mi gibi soruları ardı ardına sormaya başladı. Peki Güzel hasta mı? Tüm bilgiler yazımızda.

Beni Affet Güzel’in Hastalığı Ne? Neden Başı Dönüyor? Güzel Ölecek mi?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet son bölümü ile ekranlara gelirken dizinin 24 Ocak Çarşamba yayınlanan bölümünde Güzel akşama Murat ve ailesine yemek hazırlamaktadır. Yemek hazırladığı sırada üst raftaki dolaptan bir şeyler almak için dolabın kapağını açtığında birden başına bir ağrı saplanır. Bu durum izleyicileri şoke eder. Güzel’in neden başına ağrı gelmiştir. Eğer Murat ile evli olsalar baş dönmesi deyip hamile olduğu akıllara gelebilirdi. Ancak böyle bir durum söz konusu değil. Peki Güzel’in nesi var?

Beni Affet’de Güzel’in rahatsızlığının ne olduğu henüz açığa çıkmadı. Ancak ilerleyen bölümlerde Güzel’in ciddi bir rahatsızlığının ortaya çıkacağı düşünülüyor. Peki bu rahatsızlık ne olabilir. Bunun için sadece tahminde bulunabiliriz. O da Güzel’in beyin damarlarından biri tıkanmış olabilir. Baş bölgesinde bir rahatsızlık olabilir. Tüm bunların kaynağı ise genetik olabilir. Güzel’in annesi Asiye hanımdan gelen bir genetik rahatsızlık Güzel’in hastalanmasına neden olmuş olabilir. Dediğimiz gibi Güzel’in hastalığı için şu an sadece tahminde bulunabiliriz. Gerçekte ise nasıl bir rahtsızlığı olduğunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Beni Affet son bölümde Kader ile Mahir arasında yaşanan seviyor sevmiyor olayı yıllar önce birlikte sakladıkları sırları açığa çıkarıp o sırları yakmaları ile son buldu. Kader bir müddet daha Mahir ile birlikte çalışacak. Mahir’in istediği böylelikle olmuş oldu. Diğer taraftan Toprak Zeynep ile Ateş’i ayırabilmek için yeni planlar peşinde iken Toprak’ın bu planları izleyiciyi sıkmaya başladı. Artık Toprak’ın tüm planlarının açığa çıkmasını isteyen izleyicinin sesini senaristler duydu ve Pınar’ın Toprak ile ilgili bir sırrı öğrenmesini sağlamakla birlikte Zeynep’e olan ilgisini de gösterdiler. Beni Affet yeni bölümleri ile hafta içi her gün 16.10’da Star ekranlarında sizlerle buluşuyor.

[pembetext]Hıçkırık Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: beni affet güzel neden bayıldı beni affet güzel ölecek mi beni affet güzele ne oldu beni affet güzelin hastalığı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL