Beni Affet Mine Kimdir? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler

Beni Affet Mine Kimdir? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında günlük olarak yayınlanan dizi Beni Affet’de Feride ve Cüneyt’in geçen sezon senaristler tarafından ayrılmasından sonra Feride Yaman ile evlenirken, Cüneyt Feride’yi hala unutamamıştı. İzleyicilerin düşüncesinde, son zamanlarda Yaman’ın annesi Asiye hanımın diziye gelmesi ile birlikte Feride ve Yaman’ın ayrılabileceği ve Feride’nin Cüneyt’e tekrar dönebileceği yönünde fikirler oluşmuştu.

Bu düşünceler devam ederken beklenmedik bir olay gerçekleşti ve Cüneyt rahatsızlandı. Bu rahatsızlanması sonucu Mine adında daha önce tanıdığı birini telefonla arayarak randevulaştı. Mine adındaki bu bayanın doktor olduğunu düşünüyoruz. Cüneyt’in rahatsızlığı dolayısıyla ikisi arasında bir yakınlaşma olabileceğini tahmin ediyoruz.

Beni Affet Mine (Pırıl Ertem) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Beni Affet dizisinde Mine karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Pırıl Erdem’dir. Eğitimin Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olarak tamamlamıştır. Araştırmalarımızda Pırıl Erdem’in Fransız Kültür Merkezi’nin Kızılay Şubesi sorumlusu olduğunu gösteriyor.

Oyuncunun Beni Affet dizisi ilk oyunculuk deneyimidir. Bu yüzden kendisi hakkında tam bir bilgi bulunmuyor. Pırıl Ertem dizide konuk oyuncu olacak. Bu yüzden ilerleyen bölümlerde ayrılabilir. Fakat Yaman da konuk oyuncu idi sonradan kalıcı oldu. Bu yüzden gidip gitmeyeceği yönünde kesin bir şey söyleyemeyiz. Oyuncunun dizi de Cüneyt’in yeni sevgilisi olacağını düşünüyoruz. Sizce Cüneyt aradığı aşkı Mine ile bulabilir mi? 

Beni Affet 2017-2018 Yeni Gelen Oyuncular İçin Tıklayınız!

Etiketler: beni affet mine gerçek adı beni affet mine kimdir beni affet mine oynadığı diziler beni affet mine sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL