Beni Affet Mükellef Kimdir? (Şebnem Tumba Yıldırım)

Beni Affet Mükellef Kimdir? (Şebnem Tumba Yıldırım)

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen ve ilgi ile izlenen dizisi Beni Affet kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi dizinin nazlı kızı Güzel’in teyzesidir. Güzel’in teyzesi Mükellef karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Affet Mükellef ( Şebnem Tumba Yıldırım) Kimdir?

Şebnem Tumba Yıldırım evli ve 2 çocuk sahibidir. Yoga eğitmeni ve öğrencisidir. Ayrıca reklamcıdır. Demet Tiyatro’nun sanat grubunda asistanlık yapmıştır. Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatını bitirmiştir. Ayrıca Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır.

Beni Affet’de Mükellef Güzel’in hem teyzesi hem annesidir. Güzel’in gerçek annesi olan Asiye’nin bilinmeyen bir nedenle Güzel’i teyzesi Mükellef’e bırakması neticesinde Mükellef Güzel’e kendi kızı gibi bakmış ve onu yetiştirmiştir. Asi ve çabuk öfkelenen ve kırılgan bir yapıya sahip olan Mükellef diziye yeni bir renk katacaktır.

Şebnem Tumba Yıldırım, oyuncu olmayı eskiden beri istemektedir. Kendisi Focus film şirketinde oyuncudur. Beni Affet oyunculuk yolunda kendisine yeni kapılar açacaktır. Kendisine bu yolda başarılar diliyoruz.

[mavitext]Beni Affet 1318. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

 

Etiketler: beni affet güzelin teyzesi kimdir beni affet mükellef geröek adı beni affet mükellef kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL