Beni Affet Nazan Kimdir? Zeynep ve Pınar’ın Annesi Kim?

Beni Affet Nazan Kimdir? Zeynep ve Pınar’ın Annesi Kim?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide Zeynep ve Pınar’ı yıllar önce terk eden anneleri Nazan yıllar sonra ortaya çıkar. Peki dizide Zeynep ve Pınar’ın annesi olan Nazan kimdir? Gerçek adı nedir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet Nazan Kimdir? Zeynep ve Pınar’ın Annesi Kim?

Ankara doğumlu olan Ezel Salık, ilk okula babasının mesleği dolayısıyla Ankara ve Diyarbakır’da devam etti. İlk konserini ortaokul yıllarında veren oyuncu müzik, halk oyunları ve oyunculuk ile ilgilendi. Lise yıllarında aldığı Şan eğitimi ise müzik ile ilgilenmesini sağladı. Şan eğitimi aldıktan sonra 10 yıl boyunca Türkiye’nin bir çok yerinde sahne aldı. Eğitimini ise Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler’de tamamladı.

2003-2006 yılları arasında ise TRT Ankara Televizyonu’nda Gençlerle adlı programda solist olarak yer aldı. Ankara Radyo ve Televizyon’unda bir çok programda yer aldı. Uzun yılar Ankara’da yaşayan Ezel Salık müzik kariyeri için İstanbul’da yaşamaya karar verdi. Müjdat Gezen Sanat Eğitim Merkezi’nde tiyatro eğitimleri alan oyuncu dönemin en başarılı isimlerinden biri oldu.

Ezel Salık, Can Gürzap Dialog Anlatım iletişim Merkezi’nde profesyonel oyunculuk ve diksiyon eğitimi aldı. Usta oyuncu Levend Öktem’den eğitim aldı. Ezel Salık özel tiyatrolarda kendi yazdığı oyunlarla birlikte bir çok oyunda başarı gösterdi. Ezel Salık kısa film ve reklamlarda da rol aldı. 2007 yılında ise Doğan Medya Grubu’nun düzenlemiş olduğu ses ve beste yarışmasında Perişan Oldum şarkısı ile 2. oldu ve Özel Jüri Ödülü aldı.

Ezel Salık ilk albümü Kokunu Bırak ile müzik dünyasına önemli bir iz bırakmış ve bu albümüne klipte çekmiştir. Kokunu Bırak’a İstanbul Sarıyer’de tarihi bir köşkte klip çekilmiş sanatçıya oyuncu, model Ali Vurkaya eşlik etmiştir. Ezel Salık’a yeni projesi olan Beni Affet’de başarılar dileriz.

[mavitext]Beni Affet 1223. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

Ezel Salık Kokunu Bırak Klibi Videosu

Etiketler: beni affet nazan gerçek adı beni affet nazan kim beni affet nazan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL