Beni Affet Yaman ve Güzel Arasındaki İlişki Ne? Güzel Yaman’ın Kardeşi mi?

Beni Affet Yaman ve Güzel Arasındaki İlişki Ne? Güzel Yaman’ın Kardeşi mi?

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarının sevilen ve izlenen dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizide ilginç gelişmeler yaşanacağa benziyor. Dizide Güzel ile Yaman arasında geçen konuşmalar ikilinin kardeş olabileceği izlenimini doğurdu. Peki Güzel Yaman’ın kardeşi mi? Yazımızda..

Beni Affet Yaman ve Güzel Arasındaki İlişki Ne? Güzel Yaman’ın Kardeşi mi?

Beni Affet tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 1273. bölümünde Asiye bir iş için Mükellefi temizliğe çağırırken Mükellef’in evde unuttuğu telefonu Güzel Yaman’ın evine getirir. Yaman yaralı olduğu için evdedir. Güzel ile salonda oturular. Güzel Mükellef’in teyzesi olduğunu ve anne babasını trafik kazasında kaybettiğini söyler. Bu durum üzerine Yaman ” anne ve babanları özlemiyor musunuz?” der. Güzel ise onları tanımıyorum ki? Nasıl özleyim abi der.

Güzel Yaman’a abi dediği için üzgündür. Yaman ise normalde tanımadığım biri bana abi dediğinde ben kızardım ama sende öyle olmadı der. Bunun üzerine izleyicilerde Güzel acaba Yaman’ın abisi mi der. Bir diğer durum ise Mükellef’in Asiye’nin yanında çalışması da bu şüpheleri artırırken, Yaman’ın Mükellef’e bu kızı istemediği bir adam ile evlendirmeyeceksiniz demesi üzerine oradan ayrılması ve Güzel’in ise keşke böyle bir abim olsa demesi üzerine Mükellef ve Asiye’nin birbirlerine şaşkın bir şekilde bakması Güzel’in Yaman’ın kardeşi olduğunu kesinleştiriyor.

Beni Affet de ilginç gelişmeler yaşanırken Güzel’in Yaman’ın kardeşi olması diziye yeni bir soluk getireceğe benziyor. Yaman Güzel’in kardeşi olduğunu öğrendiğinde ne yapacak? Asiye ve Mükellef neden Güzel’in Yaman’ın kardeşi olduğunu gizliyor? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz. Benim düşünce Yaman ve Güzel’in kardeş olduğu, Güzel’in Asiye’nin gizlediği bir çocuğu olduğudur. Güzel Asiye’nin başka bir adamdan olan çocuğu olabilir.

[mavitext]Beni Affet Finali Nasıl Olacak? Ne Zaman Bitecek?[/mavitext]

Etiketler: beni affet asiye ve mükellef güzelin yamanın kardeşi olduğunu gizliyor beni affet güzel yamanın kardeşi mi beni affet yaman ve güzel beni affet yamanın kardeşi güzel mi


Yorum yaz