Beni Affet Yiğit (Temmuz Gürkan Karaca) Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Beni Affet Yiğit (Temmuz Gürkan Karaca) Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Beni Affet

Beni Affet Star Tv ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. Dizi de Cüneyt Alzmaer hastalığına yakalanırken , Yaman Güneş ile ilgili kararlar almak istemektedir. Bu durum Cüneyt’in hoşuna gitmez. Öte yandan diziye Güzel’in teyzesi dahil olmuştur. Diğer taraftan dizide Kader’in kocası Yiğit Kader’i darp etmiş ve yaralamıştır. Bunu duyan Toprak Yiğit’i alıp ona ders vermek amacındadır. Peki Yiğit karakteri diziden çıktı mı?

Beni Affet Yiğit (Temmuz Karaca) Öldü? Dizi de Ayrılıyor mu?

Biliyorsunuz Yiğit Kader’den intikam almak için onunla evlenmiş ve hayatı ona zehir etmiştir. Son olarak Kader’i Mahir’i bahane ederek Kader’e tokat atmış ve Kader tokatın etkisi ile kafasını arkasındaki direğe çarparak yere yığılmıştı. Kader’e çektirmediği kalmayan Yiğit karakterini canlandıran oyuncu Temmuz Gökhan Karaca’dan kötü haber geldi. Oyuncu Beni Affet Dizisinden arıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Beni Affet dizisinden kendi isteği ile ayrılan Temmuz Karaca’nın açıklamasında; ” Evet Beni Affet dizisinden ayrılıyorum…,Hayır, senarist ve yönetmenlerle bir problem yaşamadım, Hayır MGA Yapım ile bir sorun yaşamadım!, Hayır, hikayem bitmedi, özel sebeblerle ben ayrılmak istedim, kendi kararımdır. Bu kararı anlayışla karşılayan MGA yapıma teşekkür ederim. Birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ve değerli izlicilere teşekkür ederim. Başka projelerde görüşmek üzere…

Oyuncu Temmuz Gökhan Karaca’nın diziden ne türlü çıkacağı konusunda bir bilgi verilmezken, oyuncunun hangi projelerde yer alacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Oyuncunun sevenleri Beni Bırakma dizisinde oynaması şeklinde yorumlarda bulundu. Siz oyuncunun diziden çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz.

 

Etiketler: beni affet yiğit diziden çıkıyor mu beni affet yiğit öldü mü beni affet yiğit ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL