Beni Affet Zeynep Hemşire Kimdir? ( Sıla Saraç )

Beni Affet Zeynep Hemşire Kimdir? ( Sıla Saraç )

Yazar: Emre Beni Affet

Star Tv ekranlarında ilgiyle takip edilen günlük dizisi Beni Affet’te 2018 sezonunda yeni karakterlerde diziye dahil oldu. Bu karakterlerden bir taneside Zeynep Hemşire oldu. Zeynep Hemşire dizide Ateş’i sevmekte ancak Ateş kardeşi Toprak’dan dolayı Zeynep’e yanaşmamaktadır. Toprak ise her şeyden habersiz Zeynep ile evlenme hayalleri kurmaktadır. Burada Zeynep karakteri bir anda gündeme oluşmuştur. Zeynep Hemşire karakteri izleyici tarafından merak edilmiştir. Zeynep kimdir?

Beni Affet Zeynep Hemşire ( Sıla Saraç ) Kimdir?

Sıla Saraç 1994 yılında Ankara ilinde doğdu. 1.64 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu terazi burcudur. Eğitimini Başkent Üniversitesi Beslenme-Diyetetik Beslenme Uzmanı Bölümü mezunudur. Kahverengi göz rengi ve saçlara sahiptir. Sevgilisi ise Özgün Taşpolatoğlu’dur.

Eğitimini tammaladıktan sonra oyunculuk alanına yönelen Saraç, Yetenek Evi Sanat Akademisinde oyunculuk üzerinde eğitim aldı. Sağlık Bakanlığının Kamu Spotu reklamlarında yer almıştır. Beni Affet oyuncunun dizi olarak ilk deneyimidir. Kendisine bu yolda başarılar dileriz.

Beni Affet Yeni Sezon Fragmanı!

Siz Beni Affet’te Zeynep Hemşire karakterini canlandıran Sıla Saraç’ın oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Sıla Saraç ilerleyen yıllarda başarılı olabilir mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir.

 

Etiketler: beni affet zeynep hemşire kimdir beni affet zeynep hemşire rol aldığı diziler beni affet zeynep kimdir beni affet zeynep sevglisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL