Beni Bırakma 1 Ocak 187. bölüm ne zaman yayınlanacak, neden yok?

Beni Bırakma 1 Ocak 187. bölüm ne zaman yayınlanacak, neden yok?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’nın 1 Ocak’ta yayınlanacak olan 187. bölümünün yayınlanmaması dizinin sevenler arasında şok etkisi yaptı. dizinin takipçileri arasında beni bırakma bitti mi bir daha yayınlanmayacak mı gibi sorular sorulmaya başlandı. Beni bırakma 1 Ocak neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Daha önceki yazılarımızda da bu konudan bahsetmiş ve kanalların yeni yıl haftasında bazı değişikliklere gideceğini siz değerli takipçilerimizle paylaşmıştık. kanal ve yapım şirketleri arasında yapılan anlaşma gereği kanallar yeni yılın ilk haftasında kendi yayın akışlarına göre hareket edecekler. Bu anlamda bazı dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak.

Ben neyim ülkemizde severek izlenen Çukur, Yasak Elma, Sen Anlat Karadeniz, Bizim Hikaye, Bir Zamanlar Çukurova gibi birçok yapım yeni yılın ilk haftasında ekranlarda olmayacak. Bu anlamda günlük dizilerde kanalların yanlış oldu anlaşmaları uyarak yeni bölümleri bu hafta yayınlanmayacak.

Beni bırakma dizisinin 1 Ocak’ta yayınlanması gereken 187 bölümü Bir dahaki hafta ekranlara gelecek. ama ile ilgili kanalımı yapım şirketinden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Son dakika kararı ile yeni bölümü önümüzdeki günlerde de yayınlanabilir. Onun takipçisi olarak en güncel haberleri anında siz değerli takipçilerimize ileteceğiz. Bizi takipte kalın.

Etiketler: beni bırakma 1 Ocak neden yayınlanmadı beni bırakma 187 bölüm özeti beni bırakma neden yok beni bırakma yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL