Beni Bırakma 10-11 Aralık 171. 172. Bölüm Özeti, Neler Olacak?

Atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma’da olaylar bitmek bilmiyor. Emre ve Zeynep arasındaki ilişki farklı bir boyut kazanırken Meltem ise Sıla’yı şirketten göndermenin planlarını yapmaktadır. Beni Bırakma 10 Aralık Pazartesi 171. Bölüm özeti ile 11 Aralık Salı 172. Bölüm özeti sizler için yazımızın devamında.

Dizinin son bölümünde Emre, Zeynep’in karnındaki bebeğin babası olduğunu öğrenmiştir. Bu haber karşısında çok mutlu olan Emre, gelecekleri için yeni bir plan yapmıştır. Zeynep ile kaçıp yeni kuracakları hayat için planlar yapan Emre, Bora’nın engelleri ile karşılaşır.

Sıla ve Tarık cephesinde ise işler karışıktır. Sıla Tarık’tan uzak durmaya çalışmaktadır. Diğer taraftan Sıla’yı hedefine alan Kerem ise Tarık’ı sinirlendirmektedir. Meltem de rahat durmamış Sıla’yı şirketten göndermek için bir plan yapmıştır. Tabi bunu yaparken de kendisine yeni bir iş birlikçi bulmuştur. Beni Bırakma özetlerini sitemizden ve facebook hesabımızdan takip edebilirsiniz. Beni Bırakma 172. Bölüm özetine geçmeden önce dizimize ilişkin bazı eleştirilerden bahsedelim.

Beni Bırakma dizisi sosyal medyada oldukça fazla eleştiri alıyor. Dizide kötülerin sürekli kazanması ve çekimlerdeki bazı hatalar dizinin fanları tarafından fark edilen ana sorunlardan bazıları. Örneğin son bölümlerde Zeynep evden kaçarken Bora hemen arkasından evden çıkmıştı. Ancak dışarı çıktılarında ise Zeynep’in arayı bir hayli açmış olması dikkatlerden kaçmadı.

Senaristlerin aynı konu etrafında gezinmesi de dikkat çeken sorunlardan birisi. Örneğin Sıla’nın yaşadığı ortaya çıktı ancak Tarık ve Sıla arasındaki nikah olayına bir türlü değinmediler. Zeynep’in evden kaçması için bir tekme atması yeterli ancak bir türlü yaptırmadılar. Emre camdan dışarıda, seslense duyacak ama bağırmıyor. Bora azını kapatıyor. Elini ısırsa yine bağırsa duyacak ama sığ bir senaryo etrafında dönen bir dizi izlenimi veriyor.

Beni Bırakma 10-11 Aralık 171. 172. Bölüm Özeti, Neler Olacak? (3 Yorum)

  1. diziyi islemiyorum artik cunku cok sacmaladiniz tarikla silanin birlesmesini beklerken siz napiyonuz meltemin kotulukleride cikmiyo ordaya artik sila ve tarik bi araya gelsin fazla sacmalsmayin yeter artik

  2. Dizi böyle saçmalamaya devam ederse çok ciddi izleyici kaybedecek hiç iyi şeyler olmuyor bütün kötülükler ört bas oluyor