Beni Bırakma 11 Nisan Çarşamba 68. Bölüm Özeti? Sıla Ne Yapacak?

Beni Bırakma 11 Nisan Çarşamba 68. Bölüm Özeti? Sıla Ne Yapacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide olan olaylar izleyenleri daha meraklı hale getirmeye başlarken bir taraftan Esin’in olayların perde arkasında olan isim olması ve bir türlü yakalanmaması ise izleyenleri sinir etmeye başladı. Peki Beni Bırakma 68. bölümde Esin yakalanacak mı? Tarık’ın tavrı karşısında Sıla ne yapacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 11 Nisan Çarşamba 68. Bölüm Özeti? Sıla Ne Yapacak?

Beni Bırakma son bölümlerde işler iyice karışırken Esin Zeynep’e bir plan yapmış ve bu planı Emre üzerinden yürüterek daha önce atmış olduğu iftirayı hastanede bulunan herkese duyurarak Zeynep’in itibarını iyice zedeleyip Zeynep’i hastaneden uzaklaştırmaya çalışmıştır. Esin bir taraftan Zeynep’e zarar verirken diğer taraftan Vedat ise kızı gibi gördüğü Zeynep’e sahip çıkmıştır. Sonrasında da kızı olduğu ortaya çıkmıştır. Evet Zeynep Hülya ile Vedat’ın öz kızıdır.

Hülya ve Vedat yıllar önce nişanlanmış ve nişanı attıktan sonra Hülya’nın Zeynep’e hamile kaldığı ortaya çıkmıştı. Hülya Vedat’ın yanına gittiğinde ise Vedat Esin ile balayına çıkıyordu. Bu durumda Hülya kızını tek başına büyüttü. Eminim Hülya ile Vedat’ın ayrılmasında da Esin’in parmağı vardır. Esin yıllar sonra aynı oyunları Zeynep ve Emre için yapmaktadır. Bunda başarılı olan Esin bir türlü yakalanamamaktadır. Peki yeni bölümde Esin yakalanacak mı? Kamera kayıtları ortaya çıkacak mı?

Beni Bırakma 10 Nisan Çarşamba gün yayınlanacak bölümde Emre ile Cansu birlikte hareket edecek ve olay günü Esin’in düşürdüğü çanta ambleminden çantanın hangi mağazada satıldığı bilgisine ulaşacaklar. Bu arada Cansu artık iyi biri olmaya karar vermiştir. Annesine değil babasına çekeceğini göstermektedir. İkili mağazaya gidecek ve burada mağaza müdürü ile görüşüp müşteri kayıtlarına bakacak ve Esin’i bulmaya çok yaklaşacaklardır.

Bora ise Esin’in elinden kayıtları alacaktır. Bora bu kayıtlarla Esin’i sonsuza kadar hapse göndermeye karar verecek ancak önce Zeynep’e gidip gerçekleri söyleyecektir. Bunun için dağ evine gidecek. Esin ise kayıtları alabilmek için beklenmedik bir hamle yapacaktır. Tarık ile Sıla ikilisine gelirsek; Tarık boşanma evraklarını görünce boşanalım diyecek ancak Sıla Tarık’ı bırakma niyetinde değildir. Sıla uygun bir zamanda Meltem ile ilgili gerçekleri Tarık’a söyleyecektir. Sıla ile Tarık bir araya gelebilecek mi?

[mavitext]Beni Bırakma 69. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 11 nisan çarşamba beni bırakmada neler olacak özeti beni bırakma 11 nisan neler olacak beni bırakma 68. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL