Beni Bırakma 11 Şubat Pazartesi 201. Bölüm Özeti; Cansu Ölecek mi?

Atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma’da heyecan bitmek bilmiyor. Son gelişmeler doğrultusunda Sıla ve Meltem’in kardeş olmaları, Emre ve Zeynep’in tehlikeli yakınlaşmaları, Bora’nın vurduğu Cansu’nun akıbeti ve dahası Beni Bırakma 201. Bölümünde sizlerle olacak. İşte Beni Bırakma 201. Bölüm 11 şubat pazartesi özeti…

Sıla, Halis nedeni ile karakola gitmiştir. Kerem de Sıla’yı kurtarmak için karakola gider ve Tarık ve Sıla’yı beraber görmüştür. Bu durum karşısında biraz bozulur. Meltem de bu manzara karşısında kendisini tutamaz ve Tarık’ın ailesini Sıla’nın üzerine salar. Kerem Sıla’yı savunmak için öne atlamış ve Sıla’yı savunmuştur.

Seher evde önemli bir belge bulur. Bu belge Seher’in öldü sandığı çocuğuna aittir ve onun yaşadığını göstermektedir. Bu belge ile Meltem ve Sıla arasındaki kardeşlik bağına ilişkin kanıtlar güçlenmektedir. Zeynep ve Emre ise tehlikeli bir olayın ortasında kalırlar.

Emre, Zeynep’in ne yaptığını araştırırken onun boşanma davası açtığını öğrenir. Zeynep’i alır ve dağ evine giderler. Bora ve Cansu ise onları takip etmektedir. Bora’nın gözü dönmüş ve Zeynep ve Emre’yi öldürecektir. Ancak yanlışlıkla Cansu’yu vurur.

Beni Bırakma 201. Bölüm Özeti (11 Şubat Pazartesi)

Yeni bölüm 201. bülteni bekleniyor. Takipte kalın…