Beni Bırakma 12 Mart Pazartesi Özeti? (46. Bölüm) Bora’nın Kötülüğü!

Beni Bırakma 12 Mart Pazartesi Özeti? (46. Bölüm) Bora’nın Kötülüğü!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında hafta içi her gün yeni bölümleri ise 15.00’de yayınlanan başrollerinde genç oyuncuların yer aldığı dizi Beni Bırakma kaldığı yerden yeni hafta da da devam ediyor. Dizinin geçen haftasında şahit olduğumuz olaylar bu haftaya nasıl yansıyacak? Beni Bırakma 12 Mart Pazartesi özeti yayınlandı mı? 46. bölümde neler olacak? Bora’nın sırrı açığa çıkacak mı? Tüm bilgileri yazı analizimizde bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 12 Mart Pazartesi Özeti? (46. Bölüm) Bora’nın Kötülüğü!

Beni Bırakma’da geçen haftalarda Meltem yaptığı onca kötülüğe rağmen beden olarak ayırsa da, ruh olarak ayıramadığı Tarık ve Sıla için yeni planlarını devreye sokmaya çalışmıştır. Her planı bir şekilde bozulan Meltem’in bu haftaki planları ise merakla izleyici tarafından beklenmektedir. Çizgi film seyredenler hatırlar, bazı çizgi filmlerde hep kötü bir karakter olur ve sürekli kötülük için planlar yapar. Şirinler, Tom ve Jeryy, Bir İstanbul Muhafızlar’ında sürekli kötülük yapan biri vardır. Meltem’de tıpkı ona benziyor. Sürekli kötülük planlıyor, uyguluyor ve başarısız oluyor ancak vazgeçmiyor. Ne azim ne azim…

Meltem bu kötülüklerini iyilik için kullanmış olsaydı bu zamana kadar bir çok güzel işe vesile olabilirdi. Bora’nın yapacağı kötülükler karşısında Meltem’in kötülükleri çerez kalıyor. Aslında Meltem mertçe oynuyor. Her ne kadar ilk başta kandırsa da yaptıkları hemen ortaya çıkıyor ve yapanın Meltem olduğunu herkes öğreniyor. Bora’da durum biraz farklı ve bana göre çok tehlikelidir. Zira Bora kendisine göre avının karşısında mertçe değil sinsice yaklaşıyor. Kaçak oynuyor ve fırsatını bulduğunda düğmeye basıyor.

[saritext]Beni Bırakma Bora Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

 

Bora’nın kötülüğü aslına bakılırsa şu an Zeynep için bir can simidi gibi duruyor. Ancak ilerleyen zamanlarda Zeynep dönülmez bir yola girebilir. Bu durum herkesi üzeceği gibi Zeynep’in hayatında büyük değişikliklere yol açabilir. Bora Zeynep’i seviyor ancak karşısına çıkıp; “ben seni geçmişten tanıyorum, seni o zamandan beri seviyorum, sen de beni sevebilirsin, sevmesen de arkadaş kalabiliriz” demek yerine, sinsice yaklaşıp, dost görünüp, kendisine muhtaç ettikten sonra vurucu hamlesini en sona bırakıyor. Zeynep az da olsa Bora’nın kendisine bu kadar yardım etmesinin nedenini düşünmeye başladı.

Beni Bırakma’nın 46. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Ancak açıklandığında yazımızın devamında bulabilirsiniz. Beni Bırakma ile ilgili bu haftaki analizimiz ile ilgili sizlerin yorumlarını bekliyorum. Sizce Bora mı daha kötü, Meltem mi? Dizinin gidişatı ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? 

Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti:

Emre randevu evinde gördüğü adamı hastanede görmüş ve Zeynep ile karşılaştıklarında Zeynep’in hiç tepki vermemesi ile birlikte Zeynep’in masumiyetine dair önemli bir ipucu elde etmiştir. Esin ise Zeynep’i Cengiz’in gözünde kötü biri gibi göstermeye devam etmektedir. Öte yandan Bora ses kaydını dinlemiş ve Zeynep’in iftiraya uğradığını anlamıştır. Esin için yolun sonu gözükmektedir. Meltem ise gazete haberi ile Tarık’ı kendisi ile nişanlanma yoluna sokmaya çalışmaktadır. Diğer yandan gazete haberinden Veysel’in de haberi olmuş ve hesap sormak için Ankara’nın yolunu tutmuştur.

[mavitext]Beni Bırakma 47. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 12 mart 46. bölüm neler olacak beni bırakma 12 mart pazartesi özeti beni bırakma 46. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL