Beni Bırakma 13 Mart Salı Özeti? 47. Bölüm- Zeynep’in Masumiyeti Açığa Çıkar!

Beni Bırakma 13 Mart Salı Özeti? 47. Bölüm- Zeynep’in Masumiyeti Açığa Çıkar!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Zeynep’in masumiyeti kısmende olsa açığa çıkmaya başlar. Zeynep’in masumiyeti Zeynep’e bu kötülüğü yapanlarında hesap vermesi demektir. Peki Beni Bırakma 13 Mart Salı günü Beni Bırakma’nın 47. bölümünde neler olacak? Beni Bırakma 47. bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri ve dizi özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 13 Mart Salı Özeti? 47. Bölüm- Zeynep’in Masumiyeti!

Beni Bırakma 13 Mart 47. bölümü özeti ve tüyolarını vermeden önce bir gün önce neler yaşandı buna bir bakalım. Beni Bırakma pazartesi günü yayınlanan bölümde Emre hastaneye gelen adamı tanır. Zira bu adam randevu evinde gördüğü adamdır. Bu adam ile Zeynep karşılaştığında herhangi bir tepki vermemesi üzerine Emre Zeynep’in masumiyeti adına bir ipucu yakalar. Esin kötülük yapmaya doyamaz ve Cengiz’e Zeynep’i kötülemeye devam eder.

Diğer yandan bir önceki yazımızda Bora’nın kötülüğünden bahsetmiş ve bu kötülüğün kısa vadede Zeynep’e yarayabileceğinden bahsetmiştik. Bora ses kaydını bulur ve tamir ettirerek Zeynep’in iftiraya uğradığını anlar. Bu saatten sonra ise Esin için artık yolun sonu gözükmüştür. Diğer kötümüz Meltem ise gazete haberi ile Tarık’ı kendisi ile nişanlanmaya zorlamaktadır. Veysel ise gazete haberini görür ve hesap sormak için Ankara’ya gelir.

[pembetext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

beni bırakma 47. bölüm özeti

Beni Bırakma 13 Mart Salı günü 47. bölümünde ise; Emre Zeynep’in masum olma ihtimaline karşı hastaneye gelen adamı bulur. Fakat sorguya çektiğinden kendisine bir komplo kurulduğundan habersizdir. Emre Zeynep’in masum olduğu bilgisine çok yaklaşmıştır. Diğer yandan Zeynep Emre’nin adamın peşinden gittiğini öğrenince hemen peşine takılır ancak acı bir sürprizle karşılaşır. Bora ise Esin’in Zeynep’e yaptıklarını acı bir şekilde öğretecektir. Zeynep ise gazete haberinden dolayı Sıla’yı yanına alarak Tarık’tan hesap sormaya şirkete gider. Şirkette Cengiz ile karşılaşan Veysel tüm dengeleri alt üst edecektir. Tarık ise bu durum karşısında sürpriz bir hamle yapacaktır.

Beni Bırakma 13 Mart Salı 47. bölümünde görüldüğü gibi iki soru cevabını beklemektedir. İlk soru Zeynep hangi ac sürpriz ile karşılaştı. İkinci soru ise Tarık hangi sürpriz hamleyi yaptı? Bunların net cevabını bölüm yayınlandığında alacağız ancak benim düşünceme göre Emre’ye bir tuzak kuruldu ve Emre yaralı olabilir. İkinci olarak ise Tarık babasına Sıla ile evli olduğunu söylemiş olabilir. Bakalım bu dediklerimiz olacak mı? Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

[mavitext]Beni Bırakma 48. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 13 mart salı neler olacak beni bırakma 47. bölüm özeti beni bırakma zeynebin masumiyeti ortaya çıkacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL