Beni Bırakma 13 Şubat Çarşamba 203. Bölüm Özeti; Cansu olayların akışını değiştiriyor

Beni Bırakma 13 Şubat Çarşamba 203. Bölüm Özeti; Cansu olayların akışını değiştiriyor

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv’nin günlük dizisi reytingleri arttırarak devam ederken, dizide yeni gelişmelerde ekranlara gelmeye devam ediyor. Beni Bırakma 13 Şubat Çarşamba 203. Bölüm özeti merak ediliyor. Sizler için yeni bölüm 203. Bölüm özeti yazımızda.

Beni Bırakma 203. Bölüm özetine geçmeden öncede geçtiğimiz bölümde kaçıranlar için neler yaşanmıştı bir hatırlayalım. Bora planı gereği Zeynep ve Emre’yi tuzağa düşürmeye çalışmış ve bunu başarmıştı.

Zeynep ve Emre, Bora’nın tuzağına düşmüş ve karakola götürülmüşlerdir. Kurtulacaklarını düşünürken Esin’in de Bora’dan yana ifade vermesi sonucunda mahkemeden çıkacak karar sonrasında şok olmuşlardır.

Meltem’in Sevda yüzünden paçaları tutuşmuşken bir de Kerem ve Sıla’nın nişanlanacaklarını öğrenir. Tarık’ın bunu duymaması için çabalarken dost bildiği yeni düşmanı Buse, canını yakacak hamleyi yapmaktan çekinmeyecektir!

Beni Bırakma 13 Şubat Çarşamba 203. Bölüm Özeti

Cansu olayların akışını değiştiriyor…Zeynep ve Emre cezaevine götürülürken Zeynep’in karnındaki bebek hakkında söyledikleri Emre’nin tüm duygularını altüst eder.

Bora kendisi için işlerin rayında gittiğini düşünürken, aşkını kalbine gömen Cansu olayların akışını değiştirir.Tarık, Sıla’nın Kerem’le nişanlanmaması ve kendisine dönmesi için çabalar, Aslan ve Sevda’nın son büyük oyunları Meltem’e yeni bir kabus yaşatır!

Etiketler: beni bırakma 13 şubat özeti beni bırakma 203. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL