Beni Bırakma 15 Mart 225. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 15 Mart 225. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Zeynep’i geri dönmüştür ve Vedat’ın ona ilgi göstermesi Cansu’yu çıldırtmıştır. Beni Bırakma 225. Bölüm özeti, 15 Mart Cuma haftanın finalinde neler yaşacak, tüm detaylar yazımızda.

Bora hastanede kıskıvrak yakalanmıştır. Seher ise oğlunun kim olduğu gerçeğine adım adım yaklaşmaktadır. Sıla ise Kerem’e yeniden dönmüş ve bu hareket Tarık’ı çok üzmüştür.  Beni Bırakma yeni bölüm 225. Bölüm özetine geçmeden önce bazı yorumları gündeme getirelim.

Diziye karşı eleştiriler bitmek bilmiyor. Senaryonun çok basite kaçtığını söyleyen dizi severlerin sayısı hiçte az değil. Sizlere dizi ile ilgili bazı yorumları aşağıya ekliyoruz. Sizlerde dizi ile ilgili eleştirilerinizi, önerilerinizi yazımızın altından yorum yaparak bizlere ulaştırabilirsiniz.

“konular çok basit işleniyor iki sezondur zeynebin babasını öğreneceğini beklerken aniden öğrendi sılanın hafızasıda saçma sapan bir pikniklemi geri gelecek senaristler biraz daha özen göstermeli diye düşünüyorum”

“Ya yazmayım yazmayım diyorum bi bunu da eklediler doğmamış bebeklerden ne istiyor bu senaristler zeynebin bebeğini kaybetmesimi şimdide kaybetmese bile kesin ilerde o bebeği kacirttirirlar artık aklım kesti senaryoları yuh ya bu kadarda kötülük son bulsun bence”

Beni Bırakma 225. Bölüm Özeti

225. Bölüm: Cansu Emre’ye kavuşmak için Zeynep’e ne yapacak?

Cansu Emre’ye kavuşmak için Zeynep’e ne yapacak? Annesinin Seher olduğunu öğrenen Bora, hüzünle sarsılır. Cansu’nun Emre’ye kavuşmak için Zeynep’e son bir kötülüğe girişir. Yaptığı kötülükler ortaya çıkınca Meltem kaçmayı düşünür. Kerem peşine düştüğündeyse, kurtulduğunu sandığı esnada, korkunç bir kaza yaşanır!

Etiketler: Beni Bırakma 15 mart özeti Beni Bırakma 225. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL