Beni Bırakma 165. Bölüm Özeti, 30 Kasım Cuma Neler Olacak?

Beni Bırakma 165. Bölüm Özeti, 30 Kasım Cuma Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında evlerimize konuk olan Beni Bırakma haftanın finali ile 30 Kasım Cuma günü ekranlara gelecek. Sıla ve Meltem arasındaki gerginlik nasıl sonuçlanacak, Emre ve Zeynep arasındaki sorunlar devam edecek mi yoksa Bora’nın planları başarıya mı ulaşacak, hepsi ve daha fazlası 165. Bölüm özetimizde.

Özete geçmeden önce kısa bir hatırlatma yapalım. Beni Bırakma dizisi özetlerini günlük olarak [kirmizitext]BURADAN[/kirmizitext] takip edebilir aynı zamanda [kirmizitext]facebook hesabımızdan[/kirmizitext] da Beni Bırakma özet takibini yapabilirsiniz. Facebook’ta Beni Bırakma sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Sayfamızdan; Beni Bırakma dizi özetleri, setten haberler ve daha bir çok paylaşımla dizimizden anlık haberleri anında alabilirsiniz. Şimdi Beni Bırakma 165. Bölüm özetimize geçebiliriz.

Beni Bırakma’da bu hafta neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Emre, Bora’nın da etkisi ile Zeynep’in samimi olmadığı, iyi niyetli davranmadığı konusunda ona inandığı için hata ettiğini düşünür. Zeynep ise geleceğe yönelik mutlu huzurlu hayaller kurarken Emre’nin bu düşüncesi ile bire anda büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Aynı zamanda Bora, şeytanlıklarına devam eder ve Zeynep’in hayatını günden güne daha da zorlaştırır.

Bora’nın şeytani planları meyvelerini vermeye başlar ve Emre Cansu ile evliliğe doğru emin adımlarla ilerler. Zeynep henüz olanlardan habersizdir ama Bora aldatılan bir aşık olarak şeytanın bile sınırlarını zorlar.

Hülya’nın da etkisi ile Vedat, Sayarların Cansu’yu istemelerine ikna olmuştur. Zeynep ise zor bir kararın eşiğindedir. Bora’nın da etkisi ile Zeynep bir karar vermek zorunda kalır. Ya sevdiği adam olan Emre’yi ya da karnındaki biricik bebeğini seçecektir. Zeynep çok zor bir karar aşamasına gelmiştir. Beni Bırakma 165. Bölüm özetimiz devam ediyor…

Meltem, Tarık ve Sıla cephesinde ise işler iyice karışmaktadır. Meltem günden güne Tarık’ı kendisine yakınlaştırırken Sıla’yı da uzaklaştırmayı başarmıştır. Sıla ise her şeyden vazgeçtiği bir anda önüne çıkan sürpriz misafir ile bir anda Sıla’nın kaderinde değişikliğe yol açar. Tabi şeytan Meltem rahat durmaz.

Kurduğu şeytani planlar ile, tatlı dil, iyi niyet göstergeleri ile herkesi oyununa dahil etmeyi başarmıştır. Ancak Tarık’ın beklenmedik tepkisi Meltem’de şok etkisi yapmıştır. Sıla ise kendi derdine düşmüş, hayatta kalma mücadelesine sarılmış ve bir çıkış yolu aramaktadır. Eski sandıklardan çıkanlar Sıla’nın hayatını değiştirecektir.

Tüm bu sürpriz gelişmeler sonucunda Tarık ve Sıla kaderin kendilerine kurduğu planlardan habersiz yakınlaşmaktadır. Tabi bu yakınlaşma hiçte hoş olmayan bir karşılaşmayı da beraberinde getirir. Sıla ve Meltem karşılaşmasında hiçte hoş olmayan olaylar yaşanmıştır. Beni Bırakma özetimiz devam ediyor. 30 Kasım Cuma 165. Bölüm özetini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Beni Bırakma 165. Bölüm özeti, 30 Kasım Cuma

Etiketler: Beni Bırakma 165. Bölüm Neler Olacak? Beni Bırakma 165. Bölüm Özeti Beni bırakma 30 Kasım Cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL