Beni Bırakma 17-18 Aralık 176. 177. Bölüm Özetleri

Beni Bırakma 17-18 Aralık 176. 177. Bölüm Özetleri

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisinde yine heyecan dolu bir hafta geride kaldı. Emre’nin Zeynep ve bebeği kurtarma çabası diğer taraftan Tarık ve Sıla’nın az da olsa eskiyi yad ederek mutlu bir an yaşamaları haftanın öne çıkan gelişmelerindendi. Peki yeni haftada bizleri neler bekliyor? 176. Ve 177. Bölüm özetleri, detayları sizler için haberimizin devamında.

Beni Bırakma 17 Aralık 176. Bölüm özetine geçmeden önce geçtiğimiz haftanın kısa bir özetini yapalım. Sıla şirkette kariyeri doğrultusunda hızlı adımlarla ilerlerken Meltem’in de kıskançlık damarlarını kabartmaktadır.  Meltem ise Sıla’nın bu başarısını kıskanır ve onu cezalandırmak için düğmeye basmıştır.

Zeynep ve Emre kaderin onlar için çizdiği yolda ilerlemektedirler. Emre Zeynep ile uzaklara gidip bebekleriyle mutlu olacakları bir hayalin peşindedir. Emre bu konuda çok ümitlidir ancak Zeynep ne yazık ki Emre kadar ümitli değildir. Zeynep Bora’nın peşlerini bırakmayacağını ve kötü bir sonuçla bu hayalin biteceğini düşünmektedir.

Sıla yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştır. Kan kaybetmiş ve uyumaması gerekmektedir. Tarık Sıla’yı uyutmamak için birçok yol dener. Kısa bir sürede olsa çiftimiz yalnız kalmışlardır. Eskilerden konuşurlar mutlu bir an yaşarlar. Ancak Meltem ve Kerem’in gelişi ile o büyülü ortam bir anda bozulur.  Tabi Tarık, Sıla’nın anlattıklarından yola çıkarak Sıla’yı dövenlerin kimler olduğunun peşine düşer.

Beni Bırakma 17 Aralık Pazartesi 176. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz hafta 175. bölümde Tarık, Sıla’yı hastaneyi getirir. Sıla’nın durumu iyidir ama iç kanama riski yüzünden uyumaması gerekmektedir. Tarık onu uyutmamak için çeşitli yollar bulur. Bu arada Sıla ve Tarık bir süreliğine de olsa eski günlerin keyfini yaşarlar.

Ancak Kerem ve Meltem’in gelişiyle büyü bozulur. Tarık, Sıla’nın anlattıkları sayesinde Sıla’yı dövenlerin peşine düşer ve sonunda bir ipucuna ulaşır. Zeynep çok kan kaybeder. Doktorlar Zeynep’i kurtarmak için bebeği almak zorunda kalır ama Emre buna izin vermez ve ikisini de kurtarır.

Bora da Zeynep’in başına gelenler için kendini suçlar. Bebeğin düşeceğini duyan Arzu hastaneye gelir ve Zeynep’e bebek doğar doğmaz torununu ondan alacağını söyler. Zeynep çok kötü olur. Bu arada Hülya’ya ders vermek için gizlice evine giren Esin, öyle bir şey bulur ki bundan sonra tüm dengeler değişecektir. 176. bölümde neler olacak?

Meltem kıymetin elindeki kendine dair delilleri boşa çıkarmak için kirli bir oyun oynayıp Buse’nin haksız yere suçlanmasını sağlar. Tarık ve Sıla, Halis Bey’in düzenleyeceği kamp için alışveriş yaparken aşkın çekim kuvveti ağır basar. Zeynep’in ayakları onu Emre’nin yanına sürükler. Cansu, Emre’den aşk dilenirken emre, Zeynep’in canını yakmak için büyük oynar.

Beni Bırakma Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Bebek Düşecek mi? <<<tıkla

Beni Bırakma 177. Bölüm Özeti 18 Aralık Salı Neler Olacak?-Henüz Yayınlanmadı

Etiketler: beni bırakma 176. bölüm özeti beni bırakma 177. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL