Beni Bırakma 170. Bölüm Özeti 7 Aralık Neler Olacak?

Beni Bırakma 170. Bölüm Özeti 7 Aralık Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma bütün heyecan ve entrikalarla seyirciyi büyülemeye devam ediyor. Sevilen dizinin 170. bölüm özeti, 7 Aralık cuma günü yayınlanacak bölümde neler olacak?

Emre, Zeynep’in bebeğinin babasının kendisi olduğunu öğrenir ve mutluluktan havalara uçar. Zeynep’le birlikte uzaklara kaçıp yeni bir hayata yelken açmak için plan yaparken Bora da onlara mani olmak için kendince planlar yapar ve bu planlarını devreye sokmak için en doğru zamanı bekler. Emre ve Zeynep yine kavuşamayacak mı? Hayal ettikleri mutluluğa kavuşamayacak mı?

Bunları ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Sıla ve Tarık’ın aralarında geçenler ise şöyledir; Sıla, Tarık’tan uzak durmak için elinden geleni yapar fakat bu mümkün olmaz. Bu arada Tarık ise Kerem’in Sıla’ya olan duygularının farkına varır ve bu düşünce ile deliye döner.

Tarık Kerem’in bu hislerini Sıla’nın öğrenmemesi için çabalar durur. Bu sırada Sıla’yı şirketten göndermek isteyen Meltem haince bir plan yapar ve kendisine işbirlikçi olarak hiç umulmadık bir isim seçer. Beni Bırakma 10 Aralık Pazartesi Yeni Hafta Özetlerini BURADAN takip edebilirsiniz.

Etiketler: Beni Bırakma 170. Bölümü Özeti beni bırakma 7 aralık cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL