Beni Bırakma 179. Bölüm 20 Aralık Özeti, Fragmanı Neler Olacak?

Beni Bırakma 179. Bölüm 20 Aralık Özeti, Fragmanı Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma son bölümde neler oldu? Atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma 20 Aralık 179. bölümde neler olacak? Zeynep ve Emre arasında neler yaşanacak? Sıla ve Tarık ilişkisindeki gelişmeler neler? 

Emre ve Bora arasındaki düşmanlık günden güne artmaktadır. Emre Bora’yı bitirmeye ve onun geçmişi ile ilgili sakladığı sırrı öğrenmeye kararlıdır. Buna da çok yaklaşmıştır. Bora ise Emre’nin Zeynep’in gözündeki değerini yerle bir etmek ve ona karşı kullanmak için Emre’nin açığını aramaktadır. Bora  bunun için çabalarken Cengiz’e yakalanır.

Cengiz, Bora’ya büyük bir tepki verir. Cengiz’in sözlerini kaldıramayan Bora, Emre’ye karşı daha çok bilenir. Esin ise aklını kemiren soruya cevap aramaktadır. Zeynep’in Vedat’ın kızı olup olmadığını kesin olarak öğrenmek için tehlikeli bir yola girer.

Tarık ise hala Sıla’nın peşindedir. Fakat Sıla’dan kesinlikle karşılık bulamaz. Tam da bu sırada Kerem’in Sıla’ya Seni seviyorum dediğini duyan Tarık öfkeden deliye döner.  Sıla ise Tarık’a ger dönmemekte kararlıdır. Kerem’in Sıla’ya aşık olduğunu öğrenen Kıymet ise bu durumu fırsata çevirmek ister ve onu elinden kaçırmamak için Sıla ve Kerem’in arasını yapmaya çalışacaktır.

Beni Bırakma 179. bölümde Zeynep ve Emre arasındaki buzlar yine erimeyecek. Tarık ve Sıla ise Kerem yüzünden aralarındaki uçurum daha da artacak. Zeynep ise bebeğini tek başına büyütmeye ve hayatını tamamen ona adamaya karar vermiştir. Tarık’ı takıntı haline getiren Meltem’in sinsi planı ise yine işleri çok karıştıracak.

Beni Bırakma 20 aralık perşembe özeti ve tüyolarını sizlerle paylaştık. Konuyla ilgili yorumlarınızı aşağıda yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: beni bırakma 179. bölüm neler olacak beni bırakma 20 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL