Beni Bırakma 18-22 Şubat Haftası 206. 207. 208. 209. 210. Bölüm Özet ve Tüyoları

Beni Bırakma dizisi yeni haftasında yeni gelişmeler bizleri bekliyor. Gelen bilgilere göre 18 Şubat pazartesi günü ekranlara gelecek olan 206. Bölüm ile yeni gelişmeler yaşancak. Peki yeni haftada neler olacak?

Hemen yeni hafta ile ilgili tüyolardan bahsedelim. Öncelikle Zeynep ve Emre’nin bebekleri ile önemli bir gelişme olacakmış. Bu gelişme olumlu yönde bir gelişme olarak karşımıza çıkacak. Emre ve Zeynep ile ilgili diğer bir gelişme ise beklenmedik birisinden bir yardım geleceği yönünde.

Bora ve Esin cephesinde de olumsuz bazı gelişmeler yaşanacakmış. Senaristlerin bu ikili hakkında farklı bir senaryo kaleme alıp önümüzdeki bölümlerde ekranlara geleceği söyleniyor. Yani Bora ve Esin’i kötü sürprizler bekliyor olacak.

Bora ve Meltem’in oyunculukları çok iyi. Özellikle Meltem kötü karakteri çok iyi oynuyor. Tabi Sıla ile olan kardeşliği ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde ekranlara gelecek. Meltem’in hikayesi yavaş yavaş kötü karakter olmaktan iyi karaktere doğru bir seyir izleyecek. Bize gelen bilgilere göre ilerleyen bölümlerde yada diğer sezonda diziye yeni kötü karakterler dahil edileceği yönünde.

Beni Bırakma 19 Şubat Salı 207. Bölüm Özeti

Bora Zeynep ve Emre’nin izini bulmak için her yolu dener ve sonunda amacına ulaşır. Bora Zeynep ve Emre’yi bulmaya giderken Bora’nın Aslı’ya ve ailelerine zarar vereceğinden korkan Zeynep ve Emre de geri dönmeye karar verirler. 

Sıla ve Tarık’ı bir arada gören Kerem kıskançlık krizine girer ama Sıla’nın sert tepkisiyle karşılaşınca geri adım atmak zorunda kalır. Sıla’nın geçmişi hatırlamasını engel olmaya çalışan Meltem ise Sevda’yı uzaklaştırmak için yeni bir plan yapar ama planı kendine döner.

Beni Bırakma 20 Şubat Çarşamba 208. Bölüm Özeti

Emre ve Zeynep Arzu’lara saklanıyor… Emre ve Zeynep polisler her yerde onları ararken Arzu’lara gelip saklanırlar. Hülya da her şeyden habersiz Zeynep’i kurtarmak için didinmektedir. Dağ evinden eli boş dönen Bora yeni bir izin peşine düşer.

Bu arada Sevda’nın oyununu bozması yüzünden zor durumda kalan Meltem sancılanma bahanesiyle durumu kurtarır ama daha büyük bir sıkıntını içine düşer.