Beni Bırakma 19-20-21 Kasım 156. 157. 158. Bölüm Özetleri ve Tüyoları

Beni Bırakma 19-20-21 Kasım 156. 157. 158. Bölüm Özetleri ve Tüyoları

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisinde yine heyecan bitmek bilmiyor. Tarık, Sıla’yı öğrenmiş ve ve onu bulmayı kafasına takmıştır. Bora ise Zeynep’in Emre’yi seçtiğini düşündüğü için çok öfkelenmiş ve tehlikeli yönünü Zeynep dahil herkese gösterecektir. Beni Bırakma 156. 157. ve 158. bölüm özetleri yazımızın devamında. Beni Bırakma 19 20 21 kasımda neler olacak?

Beni Bırakma’nın 19 20 21 kasım bölümlerine geçmeden önce kısaca geçtiğimiz hafta neler izledik bir hatırlayalım. Beni Bırakma 19 kasım 156. bölüm öncesinde Meltem Sıla’yı hapsetmeyi başarmıştır. Sıla’dan kurtulmak için onu Seher’in evine hapsetmiştir. Ancak Seher’in evindeki tadilat çalışmaları Meltem’in planlarını alt üst eder. Sıla’nın dosyasını inceleyen polis memuru ise Tarık ile irtibata geçmiştir. Tarık’a önemli bilgiler veren polis onun Sıla’ya ulaşmasını kolaylaştırmıştır.

Zeynep ise hamile olduğunu gizleyim derken Bora ile Emre arasındaki gerilimi tırmandıracaktır. Bora ise hemen hemen her şeyin farkındadır. Zeynep ise herşey normalmiş gibi davranmaktadır.  Cansu ile Emre ile evlilik yolunda ilerlemektedir. Ancak Vedat’a karşı isyankar bir duruş sergiler. Zeynep ve Emre ise bebek ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşamışlardır. Meltem Sıla’yı kimse görmeden ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Tarık ise duydukları karşısında hayatının en büyük şokunu yaşamıştır.

Tarık Sıla’yı bulmak için yoğun bir çaba içerisindedir. Sevdiğine kavuşmak için yola çıkar. Meltem ise çıkmaza girmiş ve kendisini temizlemek için kimsenin beklemediği bir şey yapar. Zeynep cephesinde ise olaylar daha da karmaşık bir hal almaktadır. Hamileliği onun başına dert olmuştur. Bora’ya söylediği için onu kızdırmıştır. Zeynep’in emre’yi seçtiğini düşünmektedir. Bora ise artık tehlikenin eteklerinde gezmektedir. Ne kadar tehlikeli olduğunu Zeynep’e göstermiştir.

Beni Bırakma 19 Kasım 156. Bölüm Özeti (Henüz Yayınlanmadı)

Tarık ve Sıla’nın buluşmasına az kaldı. Meltem’in şeytani oyunları Sıla ve Tarık’ı ayırmaya yetse de aşıkları bir gün kavuşacak gibi. Tabi sosyal medyada diziye olan tepkiler de yok değil. Her geçen gün senaryo izleyicileri daha çok kızdırıyor. Tarık ve Sıla’nın bir türlü kavuşamaması ve Meltem’in her halukarda sıla’yı saf dışı bırakması artık izleyicinin sabrını zorluyor.

Peki Beni Bırakma 156. bölümde neler olacak? 19 kasım pazartesi bizleri ne tür gelişmeler bekliyor? Resmi bülten yayınlandığında yazımıza eklenecektir. Sizler bu haftayı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Ve işte 156. bölüm özetimiz.

Zeynep ile Bora sürekli tartışmalar yaşamış ve bu durum Bora’yı çıldırtmaktadır.Zeynep’le yaşadıkları tartışmalar, Bora’yı çıldırma noktasına getirir. Zeynep artık emre’ye gerçekleri söylemeye karar verir. Ancak olaylar ç.ok farklı gelişir. Emre’ye gerçekleri söylemeye karar verdiği esnada kötü bir sürprizle karşılaşır ve bebeğe dair şok bir karar alır.

Tarık, Sıla ve ailesi arasındaki gerilimi yumuşatmaya çalışırken; Meltem çok zor durumda olduğuna, Tarık’ı inandırıp, Sayarların evine geri döner. Aynı erkeği seven iki kadın yan yana geldiğinde fırtınalar kopar. Tarık ve Sıla artık aynı evde yan yanadır.

Beni Bırakma 20 Kasım 157. Bölüm Özeti 

Arzu’nun evinde kalan Sıla’nın, Tarık ve Meltem’in evlendiğinden haberi yoktur. Meltem ve ev ahalisi Sıla’nın orada kalmasından çok rahatsızdır. Tarık da Sıla’nın sağlığını düşündüğü için hiçbir şey söyleyemez. İyice köşe sıkışan Tarık ne yapacaktır?

Bu arada Zeynep bebeğe zarar verecek diye düşündüğü için Bora’ya hamile olduğunu söyleyemez. Bora’nın ve Emre’nin bebeği istemediklerini söylemeleri üzerine Zeynep çok hayati bir karar verir.

Beni Bırakma 21 Kasım 158. Bölüm Özeti (Henüz Yayınlanmadı)

Zeynep büyük bir karar aşamasındadır. Kendi içinde yaşadığı duygu yoğunluğu ve ikilemler nedeni ile Emre’den hamile kaldığı bebeğini aldırmaya karar verir. Bora ise gizlice Zeynep’i takip eder. Zeynep’in böyle bir karar aldığını anlayınca sevinçten çılgına döner.

Emre de Zeynep gibi bir karar aşamasına gelmiştir. Vedat’la görüşen Emre onunda etkisi ile Cansu ile yapamayacağını anlar ve ayrılmaya karar verir. Ancak Cansu boş durmaz ve Zeynep’e öyle bir şey yapar ki tüm planlar alt üst olur.

Sıla ise her şeyden habersiz bir şekilde Tarık’ın kendi kocası olduğunu sanmaktadır. Ancak götürülmediği bir etkinliğe tek başına gitmeye karar verir. Anca karşılaştığı manzara onu mutlu etmeyecektir. Sıla gördükleri karşısında şok yaşar.

Etiketler: Beni Bırakma 19 Kasım 156. Bölüm Özeti Beni Bırakma 20 Kasım 157. Bölüm Özeti Beni Bırakma 21 Kasım 158. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL