Beni Bırakma 19 Aralık 178. Bölüm Özeti, Buse Meltem’den öcünü alıyor.

Beni Bırakma 19 Aralık 178. Bölüm Özeti, Buse Meltem’den öcünü alıyor.

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma bir aşk hikayesini ekranlara getirirken aynı zamanda kavuşamayan tarafların hasret kokan sevdalarını biz izleyicilere sunmaktadır. Beni Bırakma 19 Aralık Çarşamba 178. Bölüm özerini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Beni Bırakma dizisinde Sıla ve Tarık arasında ilginç anlar yaşanmaktadır. Sıla içinde söndüremediği aşkını unutmaya çalışsa da Tarık Sıla konusunda ısrarlarını sürdürmektedir. Sıla’nın bu krşı koyuşu ne kadar sürecektir. Tabi bizim cadı Meltem ise bulduğu her fırsatı değerlendirip Sıla’nın üzerine gitmekte ve bu durumda Tarık’ı çıldırtmaktadır.

Tarık, Sıla ve Kerem’i beraber görür ve gördüğü manzara karşısında darmadağın olur. Buse ise eline geçen ilk fırsatı değerlendirip Meltem’den çok kötü öcünü alır. Emre, Zeynep ve Bora cephesinde ise yine sırlar masaya dökülecektir.

Beni Bırakma Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Bebek Düşecek mi? <<<tıkla

Zeynep konusunda çok kötü yaralanan Emre, Bora’nın geçmişini karıştırmaya başlar. Bora’nın geçmişinden gizemli bilgiler sızmaktadır. Beni Bırakma yine ilginç bir bölümle izleyicilerini bekliyor.

Etiketler: Beni Bırakma 178. Bölüm özeti Beni Bırakma 19 Aralık 178. Bölüm Özeti Beni Bırakma 19 Aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL