Beni Bırakma 193. Bölüm Özeti (30 Ocak 2019 Çarşamba)

Beni Bırakma heyecan dolu bölümlerle ekranlara geliyor. Zeynep Emre’yi bıçaklamış ve Emre zorlu bir ameliyat geçirmiştir. Bora ise hapse girmiştir. Beni Bırakma yeni bölüm 30 Ocak Çarşamba 193. Bölüm özeti ve detayları yazımızda.

Emre ve Bora kanlı bıçaklı bir kavgaya tutuşmuşlardır. Zeynep onların kavgasını görmüş ve şok yaşamıştır. Ani bir kararla hareket etmiş ve ne yazık ki bıçakla Emre’yi yaralamıştır. Emre ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmıştır.

Bora ise Emre’den kurtulmanın verdiği mutluluk ile suçu üstlenir ve hapse girer. Tabi içerdeyken Sadık’tan gelen haber ile yıkılır. Tarık ve Sıla cephesinde ise Meltem sürprizleri bitmek bilmemektedir. Meltem ısrarlar üzerine Tarık’tan boşanmayı kabul etmiştir ancak son dakika sürprizi yapacaktır.

Meltem hamile olduğunu söyleyerek Tarık’tan boşanmayacaktır. Bu sayede boşanmayı erteleyecek ve Sıla’dan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Beni Bırakma 193. Bölüm Özeti

Torun haberini alan ailenin düşünceleri değişiyor… Meltem mahkemede düşüp bayılınca Tarık ile boşanamazlar. Meltem apar topar hastaneye kaldırılır. herkes bunun yine Meltem’in bir oyun olduğunu düşünürken Meltem’in hamile olduğu ortaya çıkar.

Bütün aile torun haberiyle Meltem’e başka gözle bakmaya başlar. Meltem’in eline yeni bir koz geçmiştir artık. Bu arada Zeynep de Bora’nın hapiste olmasını fırsat bilip ona bir anlaşma sunar. Bora istemese de özgürlüğü için kabul etmek zorunda kalır. Zeynep, Emre’ye kavuşacağı için çok mutludur ama işler hiç umduğu gibi gitmez.