Beni Bırakma 195. Bölüm Özeti, 1 Şubat Cuma

Beni Bırakma 195. Bölüm Özeti, 1 Şubat Cuma

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma 1 Şubat Cuma haftanın finali 195. Bölümde neler olacak? Emre son bölümde akılcı bir adım atarak Zeynep’i ihbar etmişti. Emre’nin bu kararında Zeynep’i güvende tutmak vardır. Beni Bırakma 195. Bölüm özeti, 1 şubat Cuma haftanın finali ve detaylar yazımızın devamında…

Beni Bırakma 194. bölümde neler olmuştu, merak edenler BURADAKİ yazımızı okuyabilirler. Beni Bırakma’nın son bölümünü özet şeklinde hatırlayalım. Tarık, Meltem’den bebeği aldırmamasını ister ve onunla boşanmaz. Sıla bunu duyunca deliye döner ve Meltem’in numara yaptığını düşündüğü için üstüne saldırır. Arbede sırasında Meltem dengesini kaybeder düşer.

Tarık bebeğe bir şey olduğunu sanınca deliye döner ve Sıla’yı suçlar. Sıla yıkılır. Kıymet’in de baskısıyla şehri terk etmeye karar verir. Tarık bunu öğrenince Sıla’yı durdurmaya çalışırken hiç hesapta olmayan bir şey olur.

Zeynep Emre’nin şikayeti ile hapse girmiştir. Hapiste Bora’nın onu şikayet ettiğini düşünür. Emre de Bora’nın pisliklerini açığa çıkarmaya çalışır. Bu sırada Zeynep güvende olsun diye onu ihbar etmiştir. Zeynep hapisten kurtulup Emre’ye kavuşacağı anı beklerken Emre’nin ihbar ettiğini öğrenince yıkılır.

Beni Bırakma 195. Bölüm Özeti

Tarık kaza geçirir ve araba yanmaya başlar. Sıla panikle atılır, Tarık’ı kurtarmaya çalışırken araba patlar ve Sıla da yaralanır. İkisi de hastaneye kaldırılır. Meltem, Tarık’la Sıla’yı yine ayıramadığı için deliye döner. Aileye Sıla’nın bebeğini düşürmeye çalıştığını söyleyip Sıla’nın üstüne kışkırtır. Herkes Sıla’ya saldırırken Kıymet ve Kerem onu korur.

Sıla, bütün bunlara dayanamadığını ve gitmekte kararlı olduğunu söyleyince Kıymet onu vazgeçirmek için bambaşka bir plan yapar. Emre, Zeynep’in kendisinden ne sakladığını öğrenmeye çalışırken Arzu’yla Zeynep’in yakınlığı onu şüphelendirir. Bir ipucu yakalamaya çalışırken Hülya da kızını hapisten çıkarmak için çabalar.

Emre’ye gelir, yalvarır ama Emre kabul etmez. Bu arada Bora da Leyla’dan şüphelenmeye ve kim olduğunu araştırmaya başlar. Cansu da Zeynep’in bebeğinin babasının Emre olduğunu öğrenmiş, panikle Esin’e gelir yardım ister. Esin kızının üzülmesine dayanamaz ve çok tehlikeli bir plan yapar.

Etiketler: Beni Bırakma 1 şubat özeti Beni Bırakma 195. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL