Beni Bırakma 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 9 Ocak Salı Tüyoları!

Beni Bırakma 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 9 Ocak Salı Tüyoları!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanacak olan günlük dizi Beni Bırakma 8 Ocak Pazartesi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Saat 15.00’te yayınlanan dizi Ben, Bırakma’nın ilk bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi 2. bölüm özeti oldu. Peki Beni Bırakma 9 Ocak 2. bölümde neler olacak? 2. Bölüm özeti yayınlandı mı? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirisiniz.

Beni Bırakma 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 9 Ocak Salı Tüyoları!

Başrollerinde Esengül Aypek, Berkay Veli, Emrah Akduman, Çağla Çukurova, Sude Doğar ve Sıla Özlem önemli gibi oyuncuların yer aldığı Beni Bırakma’da merak edilen konulardan biri 2. bölüm özeti oldu. Dizinin 2. bölüm resmi özeti henüz açıklanmadı. Ancak dizinin konusu ile ilgili bazı bilgileri ve tüyoları paylaşcağız.

Beni Bırakma pembe dizi kıvamında bir konu ile geliyor. Dizide Tarık’ın annesinin Tarık’ın gerçek babasını saklaması üzerine bu durumu öğrenen bir komşularının böyle hassas bir konuyu kullanmak için Tarık’ın annesini sıkıştırması üzerine gelişen olaylar ile Sayar ailesinin mutlu huzurlu hayatının nasıl bozulduğunu anlatıyor. Sayar ailesi her gün sofraya birlikte oturur birlikte kalkardı. Evin babasına herkes saygı duyardı. Sayar ailesinin 2 oğlu babalarının sözünden çıkmıyordu. Bir dediğini iki etmiyorlar. Bir şirkete bir eve mutlu bir hayat yaşıyorlardı. Taki evin oğlu Tarık’ın ve Emre’nin bir başka kızlarla tanışması ve ailelerine karşı gelmesi ile işler iyice değişmeye başladı.

[mavitext]Beni Affet İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları Tıklayınız![/mavitext]

Tarık’ın iş yerinde Meltem ile evlenmesi bekleniyordu. Meltem ise Tarık’ı seviyor ve onunla bir ömür boyu beraber yaşamak istiyordu. Tarık durumu iyi olmayan kızı Üniversite’de Hukuk okuyan bi aileye yardım ediyordu. Bir gün bu aileyi ziyaretinde yardım ettiği kız ile tanışır ve aşık olur. Kızda ona aşıktır. Tarık Meltem ile evlendirilmesine karşı çıkar ve aşık olduğunu söyler. Öte yandan evin diğer evladı Emre’de bir başka kız ile evlendirilmek istenir. Evlendirilmek istediği kız da Emre ile evlenmek istemez. Ve bir oyun oynayarak başka bir kızı tanıştırmaya gönderir. Emre ve tanıştığı kız birbirlerine aşık olur. Emre de ailesine bu konuda karşı çıkınca ortalık karışır.

Beni Bırakma 2. Bölüm Resmi Özeti

Özet henüz yayınlanmadı.

Beni Bırakma 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 9 ocak beni bırakma özeti fragmanı beni bırakma 2. bölüm özeti beni bırakma 9 ocak özeri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL