Beni Bırakma 2. Sezonda Devam Edecek Mi? Final Mi Yapacak?

Beni Bırakma 2. Sezonda Devam Edecek Mi? Final Mi Yapacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma, Atv’nin gündüz kuşağında ilk kez  başarılı olduğu bir dizi. Dizi yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesini katlayarak yoluna devam ediyor. Yıllardır yayınlanan ve geniş seyirci kitlesine sahip dizilere kafa tutmayı başaran Beni Bırakma final mi yapacak? Fakat son zamanlarda dizinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı ve bu sezon sonunda final yaparak izleyicisine veda edeceği kulislerde dolaşıyor. Şimdi herkesin merak ettiği soru Beni Bırakma final mi yapacak yoksa 2. sezon devam edecek mi?

İstatistiksel olarak bakıldığında dizinin günlük ortalama 1,5 milyon takipçisi var. Bir günlük dizi için başarılı denilecek kadar reyting ortalamasına sahip. En iyi sıralaması 16, en iyi share oranı 14,22. Atv bu yıl gerçekten başarılı yapımları seçip ekrana getirmeyi başardı.

Beni Bırakma Nisan ayının son haftası aldığı reyting oranlar;

Beni Bırakma 27 Nisan cuma= 1,8/25. sıra

Beni Bırakma 26 Nisan perşembe= 1.82/29.sıra

Beni Bırakma 25 nisan çarşamba= 1.81/21. sıra

Beni Bırakma 2. Sezon Devam Edecek Mi? Yoksa Final Mi Yapacak? 

Gündüz kuşağı dizileri arasında bu reyting oranları dizinin devam etmesi için yeterli. Beni Bırakma final yaparsa Atv’nin gerçekten iddialı ve gelecek vaat eden bir projeyi çöpe atması demek olur. Beni Bırakma 13 nisan yayınlanan bölümü ile ülkenin en çok izlenen gündüz kuşağı dizisi olmayı başardı. Bu başarıya tanık olan Atv, Beni Bırakma dizisi için 2. sezon onayı verecek.

 

Dizinin son zamanlarında Zeynep’in masumiyetinin ispatlanması için dua eder olduk. Yaklaşık 3 aydır Zeynep’in Emre ve Zeynep arasına duvarlar ören ve birbirini deliler gibi sevmelerine rağmen bir türlü kavuşamayan iki aşığın hüzünlü hikayesi hepimizi erkana kilitledi. Dizide Zeynep ve Emre amatör oyuncular olmalarına rağmen rollerini başarıyla yerine getiriyor. Sıla Özlem Önemli ve Berkay Veli bu dizide üstlendikleri rolün hakkını veriyor.

Fakat Sıla için aynı yorumu yapmak pek de mümkün değil. Sude Doğar  ne yazık ki aynı başarıyı gösteremiyor. 80 bölüm geride kalmasına rağmen hala amatörlüğünü korkuyor. Umarız Beni Bırakma 2. sezonda bu amatör oyuncu kokusunu üzerinden atarak izleyenleri şaşırtır.

Beni Bırakma dizisi eğer onda final kararı alır ve 2. sezon devam etmezse kendi ayağına sıkar. Çünkü aynı dönemde Kanal D ekranlarında başlayan fakat seyirci çekmeyi bir türlü başaramayan Hıçkırık kısa sürede final yapmıştı. Beni Bırakma dizisi Atv için büyük şans. Dizinin 2018-2019 sezonunda devam etmesi şart.

Beni Bırakma dizisinin 2. sezon onayı aldığı onaylandı. Dizi 2018-2019 sezonunda da kesin olarak devam edecek. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Etiketler: beni bırakma 2. sezon devam edecek mi beni bırakma final mi yapacak beni bırakma final tarihi beni bırakma neden final yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL