Beni Bırakma 204. 205. Bölüm Özetleri (14-15 Şubat)

Beni Bırakma 204. 205. Bölüm Özetleri (14-15 Şubat)

Yazar: Emre Beni Bırakma

14 Şubat 2019 Perşembe günü ekranlara gelen beni bırakma Yine izleyici ekran başına kilitledi. Cansu olayların akışını değiştirdi ve beklenenler tam tersine çevrildi.

Zeynep ve Emre cezaevine götürülürken Zeynep henüz doğmamış bebeği hakkındaki düşüncelerini dile getirince Emre’nin bütün duyguları altüst olur. ve

Bora kendisi için her şeyi yoluna girdiğini düşünürken Cansu ise aşkını kalbine gömerek bütün durumların değişmesine vesile olur.

Sıla ise Kerem ile nişanlanma arifesinde iken Tarık sadece Sıla’nın kendisine dönmesi için çabalar. Aslan ve Sevda boş durmayarak son kozlarını oynarlar ve bu oyun meltem’e büyük sıkıntı yaşatacaktır.

Beni Bırakma bugünkü bölümü için sosyal medyada yapılan yorumları sizlerle paylaşmak istedik fragman da izledikten sonra yapılan yorumlar şu şekilde.

1.yorum; bence kesin yine bora’nın bir oyunu Zeynep de gidip her şeyi Emre’ye annesine anlatsa böyle sorun olmaz ya da polise gitsin çok saçma Zeynep’in işleri

2.yorum bari annesi ne söylese bora’nın yaptıklarını Neden korkuyorsun Emre’ye bir şey yapacak diye annen arkanda durur değil mi?

3. Yorum nişan olsa bile düğün olmayacak Tarık buna izin vermez ortada kalan Kerem olacak bakın öyle çıkacak eminim buna Kerem Sıla evlenmeyecek ler.

4. Yorum cansu’nun yürüyemeyecek durumda olması Emre’ye vicdan yaptırabilir Zeynep de ayrılmayı düşünebilir ama Zeynep söylerse bebeği Emre asla yapmaz bunu

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Beni Bırakma 14 Şubat 204. bölüm özet bülteni bekleniyor. Yayınlandığı anda yazımıza eklenecektir.

Beni Bırakma 204. bölüm Özeti; Zeynep ve Emre’yle ilgili flaş haber ne?

Bora cezaevinde Emre’yi ortadan kaldırmanın planını yaparken, Seher Cengiz’den kaybolan çocuğunun hesabını sorar. Ancak hepsi Zeynep ve Emre’ye dair flaş bir haberle sarsılır. Cansu ise yaşadığı buhranla daha fazla baş edemez ve canına kıymaya karar verir.

Diğer yandan Meltem’in tüm engelleme çabalarına rağmen Sıla ve Sevda gün geçtikçe yakınlaşır, tüm aşklar ve aşıklar bir araya toplanır.

Beni Bırakma 15 Şubat Cuma 205. bölüm Özeti

Sıla geçmişinden neyi hatırlıyor? Meltem, Sevda’yı durdurmaya çalıştıkça herkesi karşısına alırken eline yüzüne bulaştırır. Sevda kendisini zayıf kılacak tek duyguya, aşka yenik düşmek üzereyken Sıla geçmişinden bir şey hatırlar.

Emre ve Zeynep polis baskınıyla sıkışıp, Esin intihar mektubu yazan Cansu’yu sadece kendisinin bildiği ama herkesin hayatını tepetaklak edecek bir bilgiyle hayatta tutar!

Etiketler: Beni Bırakma 14 Şubat 204. Bölüm Özeti Beni Bırakma 15 Şubat 205. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL