Beni Bırakma 209. 210. Bölüm Özeti ve Tüyoları (21-22 Şubat)

Beni Bırakma 209. 210. Bölüm Özeti ve Tüyoları (21-22 Şubat)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Zeynep ve Emre Bora’dan ve polislerden kaçmaya devam etmektedir. Arzu’lara saklanan Emre ve Zeynep’in peşini Bora bırakmamaktadır. Beni Bırakma 21 Şubat 209. Bölüm ve 22 Şubat 210. Bölüm özeti ve detayları yazımızın devamında.

Bora saplantılı aşkına devam ederken Emre ve Zeynep’e hayatı zehir etmektedir. Zeynep hamile haliyle tehlikeli kaçışını sürdürürken sevdiği Emre ise onun hep yanındadır. Bora ve Emre’nin kuzen çıkmaları, Sıla ve Meltem’in kardeş olmaları senaryoyu iyice heyecanlı hale getirmektedir.

İzleyicilerde bu duruma karşı eleştirilerini dile getiriyorlar. Bir sosyal medya kullanıcısı facebook hesabımıza attığı mesajda şunları söyledi; “Borada bir ayrı manyak. bırak gitsin. zaten seni sevmediğini söylüyor sürekli. nasıl bir saplantı bu. Birde kuzen çıkınca ne kadar saçmalayacaklar. bora emreyi sevmiyo, emre borayı. nasıl düzelecek araları senaristler. insan kuzeninin karısını istermi .emrenin karısı resmi olmasada, beynim yandı gece gece”

Gerçekten de senaristler bu durumun içinden nasıl çıkacaklar merak konusu. Daha öncede söylemiştik diziye yeni karakterler giriş yapacak ve Meltem’in Sıla ile kardeş olduğu gerçeği dizide bazı rolleri değiştirecek. Meltem kötü karakterden yavaş yavaş iyi karaktere doğru yönelecek. Çok ilginç gelişmeler gerçekleşecek.

Gelen bilgilere göre Zeynep’in bebeği ile ilgili bazı gelişmeler yaşanacak. Zeynep’in bebeği düşecek mi, ölecek mi diye bire yazı yazmıştık. Orada da belirttiğimiz gibi Zeynep’in bebeği ile ilgili bazı gelişmeler ortaya çıkacak. Bu gelişmeler dizinin seyrini değiştirmese de izleyicileri heyecanlandıracak.

Kerem ve Sıla arasındaki soğuk rüzgarlar devam edecek. Sıla Tarık’ın yüzünü ellemesi Kerem’i çok kızdırmıştı. Bu anlamda Sıla’ya soğuk davranan Kerem haklı olarak tepkisini gösteriyor.

Beni Bırakma 21 Şubat Perşembe 209. Bölüm Özeti

Bora Arzuların evine girip Zeynep’i kaçıracakken Seher son anda yetişir ve Zeynep’i kurtarır. Bora’yı da Zeynep ve Emre yurt dışına çıkana kadar etkisiz hale getirir.

Emre ve Zeynep yurt dışına çıkmak için hazırlık yaparken Esin de başka hesaplar içinde Bora’nın peşine düşer.

Bu arada Sevda’nın oyunları sayesinde Sıla bir şeyler hatırlayınca Tarık olaya dahil olur. Tarık ve Sıla’yı yine birarada bulan Kerem, Meltem’in de doldurmasıyla kıskançlık krizine girer, Sıla’yla kavga eder.

Meltem’in Sevda’yla ilgili bir işler karıştırdığından şüphelenen Tarık bir plan yapar. Sıla ve Kerem’i de planına dahil eder.

Beni Bırakma 22 Şubat Cuma 210. Bölüm Özeti

Tıkla>>> Beni Bırakma 22 Şubat Cuma Haftanın Finali 210. Bölüm Özeti <<< Tıkla

Etiketler: Beni Bırakma 209. Bölüm Özeti Beni bırakma 21 şubat Perşembe özeti Beni bırakma 210. Bölüm Özeti Beni bırakma 22 şubat Cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL