Beni Bırakma 21 Aralık 180. Bölüm Özeti, Sıla Kerem’i Sevdiğini Söylüyor…

Beni Bırakma 21 Aralık 180. Bölüm Özeti, Sıla Kerem’i Sevdiğini Söylüyor…

Yazar: Emre Beni Bırakma

Tarık ve Sıla’nın evli oldukları ortaya çıkmıştır artık. Beni Bırakma 180. Bölüm özeti, 21 aralık Cuma neler olacak? İşte haftanın finaline dair ayrıntılar.

Önceki bölümde Emre, Bora’nın geçmişine karıştırmış ve bir ipucuna ulaşmıştır. Bora’da Emre’den şüphelenmiş ve onun peşine düşmüştür. Ancak Bora Cengiz’e yakalanır. Cengiz, Bora’ya sert tepki gözterir. Cengiz’in bu tepkisi ile Bora, Cengiz’e karşı iyice sinirlenir ve bilenir. Esin ise Zeynep’in Cengiz’in kızı olup olmadığı konusunda tehlikeli bir girişimde bulunmuştur.

Kerem ve Sıla arasındaki ilişki Tarık’ı iyice şüphelendirmektedir. Kerem’in Sıla’ya seni seviyorum dediğini duyan Tarık çılgına döner. Kerem’i üstüne doğru yürür. Devamında ise Tarık ve Sıla’nın evli oldukları ortaya çıkar. Sıla ortada kaldığı için çok üzülür. Kerem Sıla’nın bu durumuna çok üzülür be Tarık ile konuşmak için evine gider ancak işler iyice karışır.

Kıymet ise Kerem’i kaçırmamak için hemen harekete geçer. Meltem ile yolları kesişir. Meltem ve Kıymet Sıla’ya şeytani bir oyun oynamak için kolları sıvamışlardır. Beni Bırakma 180. bölüm özetinde ise;

Beni Bırakma Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Bebek Düşecek mi? <<<tıkla

Beni Bırakma 180. Bölüm Özeti; Sıla Kerem’i sevdiğini söylüyor!

Bora Emre’yi ortadan kaldırmak için planını gizliden gizliye yürütürken Emre de boş durmaz ve Bora’nın bütün oyunlarını açığa çıkartmak için planını devreye sokar. Tüm bunlardan habersiz Esin de DNA testi yaptırmak için Zeynep’in saçını almaya çalışırken tehlikeli oyunların tam ortasına düşer.

Sıla Tarık’tan kurtulmak için Kerem’i sevdiğini söyleyince Tarık bunalıma girer. Meltem’den boşanacağını söyleyip evi terk eder. Meltem çok kötü olur. Sıla’dan intikam almak için Kıymet’le işbirliği yapar. Sıla’nı hayatını alt üst edecek bir plan yaparlar.

Etiketler: Beni Bırakma 180. Bölüm özeti Beni Bırakma 21 Aralık Cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL