Beni Bırakma 212. 213. Bölüm Özeti (26-27 Şubat)

Patlamada ölen Bora herkesin hayatını değiştirmişti. Zeynep Cansu’nun kardeş olduklarını öğrenmiştir. Beni Bırakma 26 Şubat 212. Bölüm ve 27 Şubat Çarşamba 213. Bölüm özetleri yazımızın devamında.

Geçtiğimiz bölümlerde Bora ölmüş ve patlama bir çok gerçeğin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Zeynep’in Cansu’ya saldırması onunla kardeş olduğu gerçeğini ortaya çıkarır. Cansu polise kendisi vuranın Bora olduğunu söyleyerek Zeynep ve Emre’nin hapisten çıkmasını sağlamıştır. Ancak Cansu’nun aklındaki plan daha da farklıdır.

Seher ise Bora’nın ölüm haberi ile sarsılmıştır. Ondan bir iz bulmak için kaza yerine gittiğinde ise ilginç bir detayla karşılaşır. Tarık ise Meltem’in neler yaptığını öğrenme adına bir piknik düzenler. Meltem endişelidir çünkü gerçekler ortaya çıkacaktır. O sırada Sıla da bir şeyler hatırlamaya başlamıştır. Ancak piknik Kerem, Sıla ve Tarık arasındaki tüm ilişkiyi değiştirmiştir.

Peki Bora gerçekten ölmüş müdür, Cansu’nun aklındaki plan nedir? Hepsi ve daha fazlası sitemizde Beni Bırakma kategorisinden takip edebilirsiniz. İşte yeni bölüm özetlerimiz.

Beni Bırakma 26 Şubat Salı 212. Bölüm özeti

Zeynep ve Emre hakim karşısına çıkar, talihin yüzlerine güldüğünü sandıkları anda açığa çıkan büyük sır Zeynep’in dünyasını altüst eder. 

Herkes Bora’nın öldüğünü düşünürken, yardımına kimsenin tahmin edemeyeceği bir kişi koşturur. 

Diğer taraftan Meltem, türlü yalanlarla Kerem’in kendisinden hoşlandığına inandırdığı Sevda’yı ona dair hamle yapmaya ikna eder. 

Sıla da hafızasının kayıp olduğu dönemi hatırlatacak çok önemli bir ipucu bulur.

Beni Bırakma 213. Bölüm 27 Şubat Çarşamba özeti

Yeni bölüm 27 Şubat 213. Bölüm bülteni henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı anda otomatik olarak yazımıza eklenecektir.