Beni Bırakma 219. 220. Bölüm Özetleri  (6-7 Mart)

Beni Bırakma 219. 220. Bölüm Özetleri (6-7 Mart)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma’da heyecan bitmek bilmiyor. Emre ve Zeynep’in mutluluklarına engel olamk isteyenler yeni planlar peşindedir. Tarık ve Kerem cephesinde de sular durulmak bilmez. Beni Bırakma 7 Mart 2019. Bölüm özeti, 8 Mart Cuma 220. Bölüm özeti sizler için yazımızın devamında.

Geçtiğimiz bölümde Zeynep ve Emre bebeklerinin cinsiyetini öğrenmiştir. Eve döndüğünde Kerem’i bekleyen sürpriz ile şok olmuştur. İşte detaylar…

Kerem Sıla’ya gelen fotoğraf yüzünden Sıla’yı Meltem’in kaçırdığını düşünürken Tarık’ın kaçırdığını öğrenmiş ve Kerem Tarık’a hesap sormuştur. Tarık bunu inkar etmemiş, Sıla’nın kendisini seçtiğini söylemiştir. Kerem yıkılmış bir halde eve geldiğinde evde onu bir sürpriz beklemektedir. Sıla’yı evde gören Kerem çok şaşırmıştır.

Bora Seher’in yardımıyla evden çıkar. Seher’e oğlunu bulmak için söz vermiştir ama asıl amacı Zeynep’i kaçırmaktır.

Bu arada Emre de yaşanan gerginlik dağılsın diye Zeynep’i hastaneye getirir ve bebeğin cinsiyetini öğrenip çok sevinirler. Onların sevincini gören Cansu ve Esin bu mutluluğu bozmak için çok tehlikeli bir plan hazırlamışlardır.

Beni Bırakma 7 Mart 219. Bölüm özeti

Meltem Tarık’ın gerçekleri öğrenmemesi için Kerem’in elindeki fotoğrafın peşine düşerek Kerem’in evine girer. Bu sırada Tarık da Sıla’yı almak için oraya gelir. Meltem orada sıkışınca pencereden atlamaya çalışırken düşer, elindeki en büyük kozunu kaybeder.

Tarık Sıla’yı götürmek isterken Kerem izin vermez ve kavga ederler. Sıla araya girip Tarık’ın gitmesini ister. Kerem Sıla’nın kendisini seçtiğini düşünür ama Sıla hiç ummadığı bir şey yapar.

Bora her yerde karşısına çıkarak Zeynep’i delirtmeye çalışırken Emre de Zeynep’i sakinleştirmeye, ona destek olmaya çalışır ama Zeynep’in hırçın tavrı karşısında çaresiz kalır. Bora amacına ulaştığın sanırken bu sefer Seher karşısına dikilmiştir. Beni Bırakma 7 Mart 2019. bölüm resimleri

Beni Bırakma 220. Bölüm özeti, 8 Mart Cuma

Meltem bebeğini düşürür ama Kıyme’in akıl vermesiyle Tarık’a söylemekten vazgeçer. Tarık mecburen Meltem’le ilgilenmek zorunda kalacaktır.

Bu arada Sıla’nın yüzüğü geri vermesiyle çok kötü olan Kerem geçmişini, yaralarını Sıla’ya anlatır ve Sıla’dan bir şey ister. Kerem’in bu isteği yeni gelişmelere kapı açacaktır.

Bora Zeynep’i delirtmeye çalışırken Cansu ve Esin de hain planlarını uygulama peşindedirler. Seher Bora’ya engel olmaya çalışıp başarısız olunca Bora’yı durdurmak için polise ihbar eder.

Beni Bırakma Yeni Bölüm Resimleri

Etiketler: Beni Bırakma 219. bölüm Özeti Beni bırakma 220. Bölüm özeti Beni bırakma 7 mart Perşembe özeti Beni bırakma 8 mart Cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL