Beni Bırakma 22 Mart Cuma, 230. Bölüm Fragman ve Özeti

Beni Bırakma 22 Mart Cuma, 230. Bölüm Fragman ve Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Focus filmin yapımcılığında ekranlara gelen ve güçlü yönetmen kadrosuyla (Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay) dikkat çeken Beni Bırakma haftanın son bölümünde yine bizleri çok heyecanlandıracak. Beni Bırakma 230. Bölüm özeti ve fragmanı, 22 Mart Cuma haftanın finalinde neler olacak?

Aile olmanın, aşkın, sadakatin sınandığı günlük dizi Beni Bırakma, heyecanı, sevinci, üzüntüyü bire arada izleyiciye sunuyor. Dizinin her bölümünde ayrı bir heyecan ekranlara geliyor. Beni Bırakma 230. bölüm özetine geçmeden önce son bölümlerde neler yaşandı kısaca hatırlayalım.

Meltem, Kerem’in evine saklanmış ve Sıla bundan şüphelenmişti. Sonrasında Tarık’ta Meltem’in evde saklandığını anlamış ve peşine düşmüştü. Meltem, Kıymet’in yardımıyla evden kaçmıştı ancak Tarık pes etmemişti ve Meltem’in peşine takılmıştı.

Bora’nın yaptıklarından sonra Zeynep hapishaneye gider ve Bora’nın yüzüne tüm öfkesini kusar. Zeynep kendisini rahat hissetmekte Bora’dan kurtulduğuna inanmıştır. Emre ile mutlu bir hayat sürmeye başlayan Zeynep’e Bora son dakika sürprizi yapmıştır.

Beni Bırakma 230. Bölüm Fragman (22 Mart Cuma)

Emre ve Zeynep çok mutludurlar. Geleceğe dair güzel planlar yapmaktadırlar. Ancak seherin girişimleri sonucu Özgür kalan bora’nın da çok farklı planları vardır. Bora hem daha güçlü hem de daha tehlikeli bir şekilde Zeynep ve Emre nin karşısında olacaktır.

Diğer taraftan Arzu ve Cengiz Zeynep’e erken doğum günü partisi için sürpriz yapacaklardır. Ancak asıl sürprizi Emre ve Zeynep yapacaktır. restoranda karşılaştıkları seheri sürpriz bir şekilde eve getireceklerdir.

Polislerle beraber Tarık ve Kerem de meltem’in peşindedirler. Meltem ise sırayı dağ evine kaçırmış, aslanın kendisi için hazırlayacağım pasaportu beklemektedir. Meltem Sıla’yı öldürüp kaçmak niyetindedir.

Ancak kaderinde bir planı vardır Meltem yapmış olduğu planlar karşısında yine en büyük darbeyi kendisi yiyecektir.

Beni Bırakma 22 Mart 230. Bölüm Fotoğrafları

Etiketler: Beni Bırakma 22 Mart Cuma özeti Beni bırakma 230. Bölüm Fragman ve Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL