Beni Bırakma 22 Şubat Cuma Haftanın Finali 210. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 22 Şubat Cuma Haftanın Finali 210. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Zeynep ve Emre yurt dışına kaçmak için plan yapmaktadır. Bora ise onların peşindedir. Beni Bırakma 210. Bölüm özeti ve detayları yazımızın devamında.

Geçtiğimiz bölümde Bora tam Zeynep’i kaçıracakken karşısında Seher’i bulmuştur. Seher Bora’yı etkisiz hale getirmiş ve Zeynep ve Emre’ye kaçmaları için zaman kazandırmıştır. Esin de Bora’nın peşindedir.

Sevda’nın oyunları ile Sıla bir şeyler hatırlamaya başlar. Sıla’nın hafızası geldikçe Tarık da işin içine girer. Tarık ve Sıla görüşürlerken Kerem onları yeniden bir arada görür. Meltem’in de fitlemesi ile kıskançlık krizine girer. Ancak Tarık Meltem’in bir işler karıştırdığını anlar ve bir plan yapar.

Tarık bu planına Kerem ve Sıla’yı da dahil eder. Beni Bırakma’da yine heyecan üst seviyededir. Zeynep babasını tanıyabilecek mi? Zeynep ve Emre huzurlu bir birlikteliğe kapı açacaklar mı? Sorular böyleyken senaristlerin yaptığı hata dolu sahneler de izleyicileri çılgına çeviriyor.

Örneğin Zeynep’in hamile olması, dinlenmeye ihtiyacı olması ve Bora2nın nasıl bir psikopat olduğunu bilmesine rağmen bahçede gezmesi hiçte mantıklı bir sahne değildi. Bu konuda oldukça fazla eleştiri de aldı. İşte o eleştirilerden birisi;

“Zeynep emre zaten kaçak .Hala daha bahçeye çıkıyor geziyor bu ne rahatlık. Zeynep boranın psikopat olduğunu bilmiyormuş gibi.Bora onu bu sefer de kaçırırsa hiç şaşırmam Senaristler lütfen daha akıcı şeyler yazın bence artık izleyiciler gerçekten sıkılmaya başladı ben de dahil olmak üzere.Zeynep artk babasını tanımalı bence”

Beni Bırakma 210. Bölümde Neler Olcak? 22 Şubat Özeti

Meltem Tarık’ın oyununu anlayacak mı? Emre ve Zeynep, Cengiz’in ayarladığı arabayla yurt dışına kaçacakken Bora da Esin ve Cansu’nun yardımıyla buna engel olmak için hamle yapar ama çok tehlikeli bir durumun içine düşer.

Tarık Meltem’in neler çevirdiğini öğrenmeye çalışırken, Kerem Sevda’nın Sıla’yla ilgili bir şeyler bildiğinden şüphelenip onu konuşturmaya çalışır.Meltem Tarık’ın oyununu anlar, ama artık çok geçtir.


Etiketler: Beni bırakma 210. Bölüm Özeti Beni bırakma 22 şubat Cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL