Beni Bırakma 224. Bölüm Özeti, 14 Mart Perşembe

Beni Bırakma 224. Bölüm Özeti, 14 Mart Perşembe

Yazar: Emre Beni Bırakma

Seher Borayı saklamıştır ve bu aile içinde infial uyandırır. Beni Bırakma 14 Mart Perşembe 224. Bölüm özeti yazımızın devamında…

Arzu’nun araştırmaları sonucu Seher’in sırrı ortaya çıkar. Bora’yı saklayan kişinin Seher olduğu bilgisi aile içinde duyulur ve kıyamet kopar. Seher aileye hesap vermek zorunda kalmıştır.

Emre ise Zeynep ile ilgili bilgilere ulaşır. Zeynep’in nerede olduğunu bilen kişinin Sadık olduğunu anlar. Sadık ise can dostu Bora’yı ele vermek zorunca kalacaktır.

Sıla ve Tarık cewphesinde ise işler iyice karışmıştır. Meltem Sıla’yı devre dışı bıraktığını düşünmektedir. Sıla’nın son darbesi çok ağır olur. Meltem, Tarık’ı elde tuttuğunu düşünmektedir ancak Sıla gerçekleri Sevda’nın yüzüne tokat gibi çarpınca Meltem de zora girer.

Beni Bırakma 224. Bölüm Özeti

Zeynep’in geri dönmesi ve Vedat’ın ona olan ilgisi, Cansu’yu çıldırtır! Seher adım adım, oğlunun kim olduğu gerçeğine yaklaşırken, Bora hastanede kıskıvrak yakalanır. Sıla yeniden Kerem’le birlikte olup Tarık’ın canını yakarken asıl büyük yarayı, Meltem’e itiraf ettirdikleriyle açar!

Etiketler: Beni bırakma 14 Mart Perşembe özeti Beni Bırakma 224. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL